reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marzenia małe i duże spełnia Radio Zet

dodano: 2021-11-22 04:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET Po raz 5. Radio Zet (Eurozet/Agora) spełnia marzenia słuchaczy. Zabawie antenowej towarzyszy kampania promocyjna w telewizji i internecie. W ramach akcji „Spełniamy marzenia w Radiu Zet” powstanie raport „O czym marzą Polacy” realizowany przez GfK Polonia. Swoje marzenia słuchacze mogą zgłaszać na stronie internetowej radiozet.pl.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dotychczasowych edycjach akcji stacja zrealizowała kilkaset rozmaitych marzeń słuchaczy. W tym roku, każdego dnia - od poniedziałku do piątku - Radio Zet będzie spełniać kolejne. Zabawa na antenie potrwa do piątku, 10 grudnia br. Tradycyjnie swoje marzenia słuchacze mogą zgłaszać na stronie stronie internetowej radiozet.pl (przejdź na stronę).

W ramach akcji „Spełniamy marzenia w Radiu Zet” powstanie raport „O czym marzą Polacy” realizowany przez GfK Polonia. W podobnym badaniu przeprowadzonym w 2016 roku 50 proc. naszych rodaków marzyło o podróżach, a 30 proc. o dobrym zdrowiu dla siebie lub najbliższych (dane za Eurozetem). Teraz będzie okazja do zweryfikowania informacji, jak w ostatnich 5 latach zmieniły się pragnienia Polaków.

Od poniedziałku, 15 listopada br. akcję Radia Zet wspiera kampania w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych, a także w internecie. Kreację spotu przygotowała Agencja Przestrzeń, za produkcję odpowiadała Makata, a zakupem mediów zajął się Zenith.
 
Radio Zet rusza z kolejną edycją akcji „Spełniamy marzenia w Radiu Zet”, foto: Eurozet
Radio Zet rusza z kolejną edycją akcji „Spełniamy marzenia w Radiu Zet”, foto: Eurozet


„Spełniamy marzenia w Radiu Zet” - emisja w Radiu Zet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...