reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” w TTV

dodano: 2021-11-22 06:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TTV „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” We wtorek, 23 listopada br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”, którego producentem jest Unlimited Film Operations. Jego bohaterami będą Robert Motyka (członek Kabaretu Paranienormalni i gospodarz emitowanego w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka programu „Kabaret. Super Show Dwójki”) oraz jego ojciec, Tadeusz Motyka. Jest to polska wersja duńskiego formatu „The Things My Dad Failed to Teach Me”, który powstał dla kanału TV2. Program „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” będzie dostępny także w serwisie VOD Player.

TTV „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” w telewizji TTV

Robert Motyka ma 47 lat i mieszka w Warszawie. Jest znanym komikiem, ale przede wszystkim synem Tadeusza, mieszkańca Sieniawy Żarskiej. Teraz, pod pretekstem remontu, Robert wraca w rodzinne strony by nadrobić to, co go ominęło i czego się nie nauczył od ojca. Czy można jednak wrócić jak gdyby nigdy nic?

Robert, mając 15 lat, wyprowadził się z domu i potem rzadko go odwiedzał. W życiu został tym, kim chciał - znanym komikiem, choć jak uważa jego ojciec, wcale nie najlepszym. Teraz ojciec Roberta porwał się na spore przedsięwzięcie - remontuje mały pawilon, w którym urządza wiejski lumpeks. I mimo, że praktyczne umiejętności ojca nie przeszły na syna, to jednak ta pomoc będzie nieoceniona. Obydwaj mają też do załatwienia parę innych spraw, a będą mieli na to niemal trzy tygodnie. Jak zapowiada nadawca, Robert i Tadeusz spędzą ze sobą szalony czas, pełen emocji i wzruszeń. Do jakich dojdą wniosków? I czy zmienią one coś w ich relacji?

- W TTV zawsze sięgamy po takich bohaterów, którzy potrafią przekonać do siebie widzów swoją prawdziwą, pełną emocji postawą. Muszę jednak przyznać, że w tym przypadku rodzinny duet z Tadeuszem i Robertem w rolach głównych naprawdę wyszedł poza naszą skalę. Dziękuję im za zaufanie, bo z tego spotkania dwóch pokoleń mamy na antenie niezwykły serial

- komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Playera.


Robert Motyka wraz z ojcem bohaterami programu TTV

- Wyjechałem z domu rodzinnego do szkoły z internatem i moje relacje z rodzicami się rozluźniły. Mieszkałem później w różnych częściach Polski, ale do rodzinnej wsi już nie wróciłem. Nie licząc wspólnych świąt i wyjazdów wakacyjnych, które były zawsze intensywne, nie mieliśmy z tatą wiele okazji do rozmów. Ten czas dał nam ogromną możliwość poznania się na nowo. Znaleźliśmy się w ciekawej dla siebie, ale i wymagającej sytuacji. Stres i intensywność, które towarzyszyły przy nagrywaniu programu nie pozostawiały wiele przestrzeni na układanie emocji, udawanie, kreowanie. Wszystko działo się szybko, tu i teraz

- komentuje Robert Motyka.


Premiera „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” w TTV odbędzie się we wtorek, 23 listopada 2021 roku. Premierowe odcinki programu będą nadawane od wtorku do czwartku o godzinie 22:00. Format będzie także dostępny w serwisie VOD Player. Zdjęcia do projektu powstały latem tego roku. Seria liczy 9 odcinków, a za jej produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

Dodajmy, że Robert Motyka to członek Kabaretu Paranienormalni i gospodarz emitowanego w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka programu „Kabaret. Super Show Dwójki” (więcej tutaj).
 
Robert Motyka i Tadeusz Motyka w programie „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”, foto: TVN Discovery
Robert Motyka i Tadeusz Motyka w programie „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”, foto: TVN Discovery


„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” - emisja od wtorku do czwartku (od 23 listopada 2021 roku) o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...