reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: Finał 9. sezonu serialu i teledysk [wideo]

dodano: 2021-11-22 04:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” We wtorek, 23 listopada br. o godz. 19:00 w TV Puls, a w kolejnych dniach w stacji Puls 2, wyemitowany zostanie premierowo 60. odcinek 9. sezonu polskiego serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, którego producentem jest Studio A (ATM Grupa). Będzie to finał tej serii. Tymczasem w serwisie YouTube pojawił się teledyski do piosenki „Co przyniesie jutro”, którą śpiewają Małgorzata Osikowicz i Arkadiusz Tańcula. Klip przedstawia losy Patrycji Wereńczuk-Barskiej (w tej roli Paulina Jeżewska) i Adama Ryżewskiego „Ryżego” (Arkadiusz Tańcula). Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Puls, wraz z Arkadiuszem Tańculą - aktorem serialu „Lombard. Życie pod zastaw” - przygotowali niespodziankę dla widzów. Mogą oni posłuchać piosenki w wykonaniu Arkadiusza Tańculi - tylko na profilu YouTube Telewizji Puls. Utwór pod tytułem „Co przyniesie jutro” przedstawia burzliwe losy jednej z najgorętszych par z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”: Patrycji Wereńczuk-Barskiej i Adama Ryżewskiego „Ryżego”. 

Ryży jest postacią, którą widzowie mogą oglądać od pierwszego odcinka serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. „Gangster o złotym sercu”, jak okrzyknęli go widzowie, zjednał sobie fanów. Z zapartym tchem śledzą miłosne losy Ryżego oraz Patrycji. Perypetie tej pary są skomplikowane, a zbliżający się finał trwającego obecnie dziewiątego sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw” nie wskazuje, aby to się miało szybko zmienić. Czy ta para odnajdzie w końcu szczęście? 
 

- „Co przyniesie jutro” to klimatyczny, rapowany utwór, opowiadający burzliwe losy Ryżego i Patrycji. W teledysku gramy razem z Pauliną Jeżewską - serialową Patrycją. Dodatkową niespodzianką  dla fanów „Lombardu...” są fragmenty różnych odcinków serialu, od pierwszego spotkania Ryżego i Patrycji. Jest więc retrospektywnie i sentymentalnie. Mam nadzieję, że piosenka spodoba się widzom - mówi Arkadiusz Tańcula. - Oprócz aktorstwa mam kilka marzeń, które obiecałem sobie sukcesywnie spełniać, po tym, gdy w czerwcu opuściłem szpital po wygranej walce o życie. To „Złota płyta” i mistrzowski pas w Fame MMA - już 20 listopada stoczę moją kolejną walkę w tej federacji. Potem przygotowuję się do powrotu na plan „Lombardu...”, a już teraz zapraszam przed telewizory, gdyż zbliżający się finał „Lombardu...” będzie wyjątkowo mocny - i to właśnie za sprawą wątku Ryżego i Patrycji - dodaje.


Autorem i pomysłodawcą piosenki jest Arkadiusz Tańcula, partie kobiece wykonuje Małgorzata Osikowicz, z którą Arkadiusz Tańcula współpracował przy piosence „Cokolwiek się wydarzy”. Teledysk nakręcił i zmontował Arkadiusz Wierak. 

„Lombard. Życie pod zastaw” to produkcja Telewizji Puls i Studia A (ATM Grupa) ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy otrzymał od widzów trzy „Telekamery Tele Tygodnia”, których zwieńczeniem jest „Złota Telekamera”. W serialu regularnie pojawiają się też znani goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Zenon Martyniuk, Paweł Nastula, Radosław Liszewski, Michał Wiśniewski, Aleksander Doba, Bartek Marszałek, Tomasz Niecikowski „Niecik” i Kabaret z Konopi (więcej tutaj).
 
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek


Małgorzata Osikowicz i Arkadiusz Tańcula - teledysk do piosenki „Co przyniesie jutro”:
„Lombard. Życie pod zastaw” - sezon 9., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Puls 2, a wcześniejsze odcinki stacji TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...