reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stopklatka i Zoom TV w ofercie FilmBox+ [akt.]

dodano: 2021-11-22 11:23 | aktualizacja: 2021-11-24 10:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Kino Polska TV/satkurier.pl

FilmBox+ Kanały Stopklatka i Zoom TV zostały dołączone do oferty FilmBox+. Po ich dodaniu platforma streamingowa Grupy Kino Polska TV obejmuje łącznie 14 kanałów telewizyjnych z portfolio Kino Polska TV / SPI International. Oprócz tego subskrybenci FilmBox mają dostęp do biblioteki treści VOD z tysiącami hollywoodzkich hitów filmowych, kinem niezależnym, a także dokumentami.

Grupa Kino Polska TV
FilmBox+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Uzupełnienie oferty FilmBox+ o kanały naziemne Stopklatka i Zoom TV, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród polskich widzów, to duży krok naprzód w rozwoju oferty programowej naszej platformy. W niedalekiej przyszłości pozwoli nam to poszerzyć ofertę VOD o najpopularniejsze formaty dostępne w tej chwili wyłącznie w kanałach telewizyjnych – mówi Wojciech Szupelak, Digital Development Manager Kino Polska TV SA. – Platformę FilmBox+ zintegrowaliśmy już z 10 operatorami z Europy, dzięki czemu docieramy do prawie 300 tys. użytkowników. Liczymy na to, że wkrótce do tego grona dołączą również polscy operatorzy.

Grupa Kino Polska TV uruchomiła serwis streamingowy FilmBox+ w lutym br. Usługa jest dostępna przez stronę internetową Filmbox.com, aplikacje na urządzenia mobilne (iOS, Android) oraz urządzenia Android TV. FilmBox+ jest następcą dotychczasowej usługi FilmBox Live.

Obok treści VOD, FilmBox+ obejmuje 14 kanałów telewizyjnych na żywo: Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV, Gametoon HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FightBox HD, DocuBox HD, FashionBox HD, Fast&Fun Box HD, 360 Tune Box, FilmBox Arthouse, Stopklatka, Zoom TV.

FilmBox+ kosztuje 14,99 zł miesięcznie. Możliwe jest wypróbowanie usługi przez 7 dni za darmo.Aktualizacja 21.11.2021 r.:

Operator FilmBox+ i producent baterii GP przygotowali wspólną akcję promocyjną usługi wideo na życzenie. By uzyskać darmowy, 30-dniowy dostęp do platformy FilmBox+, wystarczy kupić opakowanie baterii GP Ultra i/lub GP Super i zarejestrować paragon, wypełniając formularz na stronie www.promocjagp.pl.
 

– Akcja promocyjna z marką GP Batteries jest dla nas świetnym przykładem tego, jak platformy streamingowe mogą współpracować z dużymi markami i wspólnie realizować cele marketingowe. Serdecznie witamy wszystkich nowych użytkowników na platformie i liczymy na to, że zostaną z nami na dłużej – mówi Wojciech Szupelak, Digital Development Manager Kino Polska TV SA.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...