reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Andrzejki z Romance TV

dodano: 2021-11-02 12:45
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

O Jasiu Mocarzu Romance TV Nie ma piękniejszego i bardziej magicznego okresu w roku niż andrzejki i Boże Narodzenie, więc Romance TV, pragnąc umilić widzom oczekiwanie na te dni, już pod koniec listopada startuje z przedświątecznymi hitami! Stacja wyemituje romantyczne premiery andrzejkowe i z okazji nadchodzącej Gwiazdki. Moc miłości, wzruszeń i śmiechu gwarantowana!

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedświąteczny czas jest baśniowy. Wpisując się w ten klimat, Romance TV w każdą niedzielę zaprezentuje widzom czarujące adaptacje filmowe najpopularniejszych, powszechnie znanych baśni, co jeszcze bardziej wzmocni oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia. Serię baśni filmowych rozpocznie premiera telewizyjna „O Jasiu Mocarzu”, której akcja rozgrywa się w cudownym, pełnym magii lesie. Widzowie zobaczą ten piękny film w niedzielę, 28 listopada o godz. 13:00.

Natomiast ostatni dzień listopada to andrzejki. Święty Andrzej jest między innymi patronem małżeństw i orędownikiem zakochanych. Wigilia świętego Andrzeja jest więc szansą, by dowiedzieć się, jak w przyszłości ułoży się nasze życie uczuciowe. Z tej okazji, we wtorek 30 listopada o godz. 20:00 Romance TV zaprezentuje swoim widzom premierowo komedię romantyczną „Między młotem a kowadłem”, która udowodni, że życie jest pełne niespodzianek i nigdy nie wiemy, z której strony zaskoczy nas miłość.


O Jasiu Mocarzu
Der starke Hans, Niemcy 2019
Premiera: niedziela, 28 listopada o godz. 13:00

Jaś od dzieciństwa przyjaźni się z księżniczką Sarą. Razem poznawali tajemnice okolicznych kniei i już jako dzieci odczuli na własnej skórze działanie magicznych, złowrogich sił rządzących w zakazanej części boru. Dostępu do niej strzeże strażniczka duchów powietrza, która stara się, by las pozostał niedostępny dla ludzi. Po latach, kiedy Jaś i Sara dorastają, dzielna księżniczka wyrusza do magicznego lasu, by się dowiedzieć, dlaczego źródło, które jest niezbędne jej wiosce, wyschło. Jaś dowiaduje się o jej niebezpiecznym pomyśle i rusza tropem księżniczki.

Między młotem a kowadłem
Zwischen Zwei Herzen, Niemcy 2019
Premiera: wtorek, 30 listopada o godz. 20:00

Otolaryngolożka Katrin Schwitters wyjeżdża na kurs szkoleniowy, na którym poznaje tajemniczego mężczyznę, z którym przeżywa intensywną, zmysłową przygodę miłosną. Spędzona razem noc zmienia całe jej dotychczasowe życie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...