reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN Portugal startuje 22 listopada

dodano: 2021-11-22 11:21 | aktualizacja: 2021-11-22 18:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: CNN Portugal/satkurier.pl

CNN Portugal kanał logo 360px Nowy kanał CNN Portugal rozpocznie nadawanie na platformach telewizyjnych, cyfrowych i społecznościowych w Portugalii w poniedziałek 22 listopada 2021 r. o godz. 21:00 (GMT). To całodobowy kanał informacyjny, stworzony we współpracy z Media Capital i CNN International Commercial (CNNIC), który zapewnia dostęp do treści i programów z całego portfolio CNN. Transmisję CNN Portugal z satelity Hispasat 30W-5 (30°W) zapewnia platforma MEO. CNN Portugal ma nadawać w miejscu stacji TVI 24.

CNN Portugal
CNN Portugal dyrektor CNN Nunes 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed uruchomieniem, CNN Portugal ściśle współpracowało z infrastrukturą CNN, aby przygotować infrastrukturę oraz zapewnić szkolenia i porady w takich dziedzinach, jak tworzenie treści oraz standardy i praktyki redakcyjne.

Stacja CNN Portugal, będąca największym od wielu lat serwisem informacyjnym w Portugalii, będzie 24-godzinną, wieloplatformową, portugalskojęzyczną operacją informacyjną, której celem jest bezstronne i wyznaczające porządek dziennikarstwo na skalę, jakiej widzowie oczekują od CNN. W skład zespołu wchodzą jedni z najwybitniejszych dziennikarzy w Portugalii, którzy będą dostarczać portugalskiej publiczności wysokiej jakości dziennikarstwo oraz najnowsze wiadomości i analizy z kraju i ze świata.
 
Zapowiedź startu CNN Portugal

Znane są nazwiska portugalskich dziennikarzy takich jak Diana Bouça-Nova, Ana Guedes Rodrigues, José Carlos Araújo, Pedro Bello Moraes, Judite Sousa i Júlio Magalhães. W sumie jest 18 dziennikarzy, a także 3 międzynarodowych korespondentów, 15 komentatorów i cały newsroom, znajdujący się w studiach Queluz.

CNN Portugal będzie dostępny w 4,3 mln gospodarstw domowych w Portugalii za pośrednictwem płatnej telewizji, a także w telewizji cyfrowej w sieci internetowej pod adresem CNNPortugal.pt oraz na wszystkich głównych platformach społecznościowych.
 
Kanał TVI 24 jeszcze przed startem CNN Portugal

Aby uczcić ten historyczny moment, VIP-y i dygnitarze z całego portugalskiego spektrum politycznego, medialnego i kulturalnego wezmą udział w inauguracyjnym wydarzeniu, którego gospodarzem będzie Mario Ferreira, prezes Media Capital, po uruchomieniu kanału CNN Portugal.


Parametry techniczne:
Hispasat 30W-5 (30°W)
tp. 109 (12,130 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 /8PSK)

ID: CNN Portugal
PID V: 4353
PID A: 4354
PID PCR: 4353
SID: 133
PID TXT: 101
PID PMT: 289
Provider: MEO
Kodowanie: Nagra MA

 


Źródło: cnn.com  sapo.pt  cnnportugal.iol.pt

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...