reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-27 - 2021-11-28

Sport w polskiej TV 25.11.2021

dodano: 2021-11-24 20:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Leicester City – Legia Warszawa. Transmisje live z eliminacji MŚ w koszykówce mężczyzn: mecz Izrael – Polska tylko w TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 2

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers – Detroit Pistons

 
Eurosport 1

12:00 Curling: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia – Szkocja

15:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 3

20:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 3
 
Eurosport 2

16:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

20:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału
 
Polsat Sport

22:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Colorado Rapids – Portland Timbers


 
Polsat Sport Extra

08:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Rosja – Estonia

12:00 Curling: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia – Szkocja

16:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Olimpia Sulęcin – MKS Będzin
 
Polsat Sport News

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Fenerbahce Opet Stambuł – Dinamo-Ak Bars Kazań

20:00  Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału
 
TVP Sport

16:00 Piłka nożna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Kosowo – Polska

Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Izrael – Polska

Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź

20:45 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Chorwacja – Słowenia
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz
 
Viaplay

16:30 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Flora Tallin – Partizan Belgrad

16:30 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Kajrat Almaty – FC Basel

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Galatasaray SK – Olympique Marsylia
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mateusz Skwierawski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Bayer 04 Leverkusen – Celtic FC
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Betis Balompié – Ferencvárosi TC

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Crvena Zvezda – PFC Ludogorets 1945

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Dinamo Zagrzeb – KRC Genk

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Lokomotiw Moskwa – SS Lazio
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Midtjylland – SC Sporting Braga

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rapid Wiedeń – West Ham United

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
HJK Helsinki – Alashkert FC

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Lincoln Red Imps FC – FC Kopenhaga

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Maccabi Haifa – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Dawid Szymczak 

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Mura – Tottenham Hotspur

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Qarabag – Omonia Nikozja

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Rennes – Vitesse Arnhem

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Slavia Praga – Feyenoord Rotterdam

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Slovan Bratysława – PAOK Saloniki

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hokceyligan: 
Malmö Redhawks – Rögle BK

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Rhein-Neckar Löwen – MT Melsungen

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Leicester City – Legia Warszawa 

Komentarz: Piotr Domagała, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Brøndby IF – Olympique Lyon

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Eintracht Frankfurt – Royal Antwerp FC
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Monaco – Real Sociedad
Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympiakos SFP – Fenerbahce SK

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PSV Eindhoven – SK Sturm Graz

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Sparta Praga

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Anorthosis – Gent

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AS Roma - FK Zoria Ługańsk

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Bodo/Glimt – CSKA Sofia

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Jablonec – AZ Alkmaar

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Maccabi Tel Aviv – LASK Linz

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Randers FC – CFR Cluj


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...