reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 26.11.2021

dodano: 2021-11-25 15:19
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4KWisła Kraków – Radomiak Radom. Transmisja live z losowania baraży MŚ w piłce nożnej w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Radomiak Radom
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Radomiak Radom

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Detroit Pistons
Komentarz: Michał Łopaciński, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Radomiak Radom

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Cagliari Calcio – US Salernitana 1919
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Angers SCO
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Athletic Club – Granada CF 
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
West Bromwich Albion – Nottingham Forest
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Włochy – Szwecja

13:30 Curling: Mistrzostwa Europy:
Norwegia – Szkocja

17:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Kwalifikacje

20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd mężczyzn
 
Eurosport 2


11:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs skoków

12:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

15:00 Kombinacja norweska: Pucharu Świata, Ruka:
Bieg na 5 km
    
15:30 Skoki narciarskie kobiet: Pucharu Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny

18:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Next Generation III:
Lito Aiwang – Jarred Brooks
Komentarz: Michał Stanisławski, Krzysztof Sendecki
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Angers SCO
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program krótki solistów

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Taniec rytmiczny
    
15:15 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup
Ceremonia otwarcia

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Grot Budowlani Łódź – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Projekt Warszawa
 
Polsat Sport Extra

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Włochy – Szwecja

11:45 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

14:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program krótki par sportowych

17:25 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program krótki solistek

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: FEN 37: 
Ceremonia ważenia



 
Polsat Sport News

13:30 Curling: Mistrzostwa Europy:
Norwegia – Szkocja

16:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Losowanie baraży

18:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
AX Armani Exchange Mediolan – Olympiakos Pireus
 
TVP Sport

14:00 Dart: Players Championship Finals - Butlin's Minehead:
Zawody
Komentarz: Jakub Łokietek

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Losowanie baraży
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Sobczyński

18:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Ruch Chorzów – Motor Lublin
Komentarz: Michał Zawacki, Rafał Grodzicki

20:10 Boks: Tymex Boxing Night 19:
Damian Jonak – Andrew Robinson
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

22:15 Boks: Tymex Boxing Night 19:
Damian Jonak – Andrew Robinson
 
Viaplay

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 – 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn 2000 Ratyzbona – SG Dynamo Drezno

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart 1893 – 1. FSV Mainz 05

Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

20:45 Rugby: Premiership Rugby: 
Bath Rugby – Exeter Chiefs

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – New York Rangers

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – St. Louis Blues

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Winnipeg Jets

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Carolina Hurricanes

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Ottawa Senators

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Florida Panthers

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – New Jersey Devils

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Montreal Canadiens

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Vancouver Canucks

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Seattle Kraken

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Colorado Avalanche

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Pittsburgh Penguins

04:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Toronto Maple Leafs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...