reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ewa Lampart odchodzi z Grupy ZPR Media

dodano: 2021-11-26 07:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa ZPR Media

Ewa Lampart Grupa ZPR Media Ewa Lampart - dyrektor generalna Grupy Super Express, zdecydowała się odejść z firmy po 12 latach pracy. – Decyzja o odejściu nie była łatwa. To były niezwykłe lata pracy nad umacnianiem marki Super Express i rozwojem zapewniającym wzrost konkurencyjności naszej oferty na rynku. Super Express właśnie obchodzi jubileusz 30-lecia i jest to świetna cezura zarówna dla mnie, jak i dla firmy – mówi Ewa Lampart.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Chciałbym podziękować Ewie za jej pracę i zaangażowanie przez te 12 lat. Dzięki umiejętnościom przywódczym i ogromnemu oddaniu, wniosła znaczący wkład w rozwój Grupy ZPR Media – komentuje Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR Media.

Ewa Lampart w latach 2011-2018 pełniła funkcję wiceprezesa zarządu ZPR Media, odpowiadając za markę Super Express. W okresie od 2013 do 2018 roku była prezesem zarządu spółki TV Spektrum, odpowiedzialnej za wprowadzenie na rynek telewizyjnych stacji naziemnych Fokus TV i Nowa TV. Od roku 2019 roku zajmowała stanowisko dyrektor generalnej Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.
 
Ewa Lampart, fot. Grupa ZPR Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...