reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-17 - 2022-08-18

Sport w polskiej TV 27.11.2021

dodano: 2021-11-26 16:29 | aktualizacja: 2021-11-26 21:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Arsenal FC – Newcastle United. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Newcastle United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Laboga, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Stal Mielec
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Laboga, Marcin Baszczyński

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: 
Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves
Komentarz: Bartek Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Newcastle United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Stal Mielec
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Laboga, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Aston Villa
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Wolverhampton
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Atalanta Bergamo

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Venezia FC – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca – Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – FC Metz
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Preston North End - Fulham FC

18:15 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Almería – SD Huesca
Komentarz: Marcin Gazda, Daniel Sobis 

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Belenenses SAD – SL Benfica
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca – Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – FC Metz
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

10:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn

11:40 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny kobiet

13:25 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

14:50 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny mężczyzn

16:40 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:15 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
2. runda

21:00 Snooker: UK Championship:
Dzień 5
    
23:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 5
 
Eurosport 2

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

12:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny

14:00 Snooker: UK Championship:
Dzień 5
    
15:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 5

18:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd mężczyzn
 
Fightklub

17:30 Sporty walki: AMC Fight Night 106: 
Oleg Kasinov – Artur Pronin
Komentarz: Jacek Adamczyk
 
Golf Channel

12:00 Golf: European Tour, Johannesburg:
3. runda

 
Motowizja

09:20 Rajdy samochodowe: Tor Modlin Rally Show 2021:
SS2 Twierdza Modlin 1

10:10 Rajdy samochodowe: Tor Modlin Rally Show 2021:
SS3 Tor Modlin 1

10:40 Rajdy samochodowe: Tor Modlin Rally Show 2021:
SS4 Twierdza Modlin 2

12:30 Rajdy samochodowe: Tor Modlin Rally Show 2021:
SS6 Tor Modlin 2

14:40 Rajdy samochodowe: Tor Modlin Rally Show 2021:
SS8 Tor Modlin równoległy B

16:30 Rajdy samochodowe: Tor Modlin Rally Show 2021:
Stage Show

19:00 Rajdy samochodowe: Tor Modlin Rally Show 2021:
Kryterium Toru Modlin
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Celta Vigo
Komentarz: Cezary Olbryct, Tomasz Lipiński 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Rayo Vallecano
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Almería – SD Huesca
Komentarz: Jakub Polkowski, Jakub Kręcidło 
 
Cyfrowy Polsat PPV

19:00 Sporty walki: FEN 37: 
Szymon Bajor – Adam Wieczorek

 
Polsat Sport

10:00 Szachy: Superpuchar Polski: 
Jan-Krzysztof Duda – Radek Wojtaszek
    

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Chrobry Głogów – Arka Gdynia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – LUK Lublin

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Brandon Figueroa – Stephen Fulton
 
Polsat Sport Extra

07:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Secret Garden:
Skicross

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Monobob kobiet

11:35 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny kobiet

13:15 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg półfinałowy na 1500 m kobiet

13:30 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg półfinałowy na 1500 m mężczyzn

13:40 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny par tanecznych

14:50 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny mężczyzn

15:00 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg półfinałowy na 500 m kobiet

16:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny mężczyzn

16:15 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg finałowy na 500 m mężczyzn

16:25 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny mężczyzn

17:10 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny solistek

21:00 Piłka nożna: Copa Libertadores: 
SE Palmeiras – CR Flamengo
 
Polsat Sport News

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Program dowolny solistów

12:30 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał

15:30 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Taniec dowolny par sportowych

17:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Finał
 
TVN

16:40 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

15:00 Kolarstwo: Tour de Pologne:
Prezentacja trasy
Komentarz: Piotr Sobczyński

18:00 Piłka ręczna kobiet: mecz towarzyski: 
Hiszpania – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Małgorzata Stasiak

20:00 Boks: KnockOut Boxing Night 19:
Przemysław Zyśk – Varazdat Mkrtchyan
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski

22:20 Boks: KnockOut Boxing Night 19:
Przemysław Zyśk – Varazdat Mkrtchyan
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 – SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – SV Darmstadt 1898

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hokceyligan: 
Färjestad BK – Växjö Lakers HC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – FC Augsburg

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 – SC Freiburg
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund

Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

16:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Harlequins FC – London Irish

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Kieler SV Holstein 1900 – Werder Brema
Komentarz: Kamil Kania

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Seattle Kraken

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Ottawa Senators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens

01:00(so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Edmonton Oilers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Dallas Stars

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Columbus Blue Jackets

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Nashville Predators

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Winnipeg Jets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...