reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televio: Pakiet Premium w promocyjnej cenie

dodano: 2021-11-26 14:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Televio/satkurier.pl

Televio Z okazji Black Friday internetowa telewizja Televio przygotowała specjalną promocję, w ramach której pierwszy miesiąc najwyższego pakietu Premium z prawie 100 kanałami kosztuje 1 zł zamiast 39,90 zł. Oferta ma być ważna tylko do końca weekendu. Standardowo promocja 1 zł przez pierwszy miesiąc dla nowych użytkowników dotyczy pakietu Family z ponad 80 kanałami. Televio nie wymaga od widzów podpisywania długotrwałych umów, działa bez zobowiązań, na zasadzie miesięcznej subskrypcji.

Televio
Televio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Televio oferuje trzy pakiety: Basic, Family i Premium, z późniejszą możliwością rozszerzenia oferty, w cenach odpowiednio 9,90 zł miesięcznie, 29,90 zł miesięcznie i 39,90 zł miesięcznie.

Pakiet Premium Televio obejmuje 99 kanałów telewizyjnych, w tym 57 w rozdzielczości HD. Można je oglądać nie tylko w Polsce, lecz także na terenie całej Unii Europejskiej. Subskrybenci mogą używać funkcji timeshift i catch up TV (do 7 dni wstecz) oraz nagrywać w chmurze do 120 godzin treści (dla wybranych kanałów/audycji). W ramach jednego konta mogą korzystać z usługi na dwóch urządzeniach. Zobacz pełną listę kanałów pakietu Premium Televio oraz szczegóły dotyczące usługi.

Za Televio odpowiada polska firma Horyzont Media. Serwis jest owocem współpracy z czeską firmą ModernTV, która oferuje na rynkach czeskim i słowackim odpowiednio SledovaniTV i SledovanieTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...