Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuLaLiga Santander:Real Madryt – Sevilla FC. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Cracovia
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
21:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Cracovia
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Now
15:00 Piłka nożna: Premier League: Leicester City – Watford FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
15:00 Piłka nożna: Serie A: AC Milan – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka: Zawody
10:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
10:55 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sprinterski kobiet
12:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
13:20 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sprinterski mężczyzn
15:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka: Bieg na 10 km
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
18:35 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington: 2. przejazd slalomu kobiet
20:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise: Supergigant mężczyzn
21:45 Snooker: UK Championship: Dzień 6
23:30 Snooker: UK Championship: Dzień 6 Eurosport 2
10:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Rosja: Wyścig 1
12:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Rosja: Wyścig 2
13:45 Snooker: UK Championship: Dzień 6
17:30 Snooker: UK Championship: Dzień 6
19:45 Snooker: UK Championship: Dzień 6 Golf Channel
12:00 Golf: European Tour, Johannesburg: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Metro
10:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: Red Dragons Pniewy – Rekord Bielsko-Biała
Komentarz: Edward Durda, Michał Kornacki
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC – Olympique Lyon
Komentarz: Tomasz Smokowski, Paweł Grabowski
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – ESTAC Troyes
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak Polsat Sport Premium 1
12:15 Piłka nożna: Eredivisie: Sparta Rotterdam – AFC Ajax
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: FC Twente – Feyenoord
16:45 Piłka nożna: Eredivisie: sc Heerenveen – PSV Eindhoven Polsat Sport Premium 2
13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: Livingston FC – Rangers FC
15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Slavia Praga – FK Teplice
18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – FC Slovan Liberec Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Tychy – Apklan Resovia Rzeszów
15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd dwójek mężczyzn
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Leo Shoes PerkinElmer Modena – Verona Volley TVN
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński TVP Sport
11:00 Piłka ręczna kobiet: Mecz towarzyski: Słowacja – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Małgorzata Stasiak
12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: MMTS Kwidzyn – Grupa Azoty Unia Tarnów
Komentarz: Piotr Dębowski, Iwona Niedźwiedź
20:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: Polska – Niemcy
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź Viaplay
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 1. FC Nürnberg – FC St. Pauli
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk