reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” w Polsacie

dodano: 2021-11-27 12:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” W dniach 18-22 listopada br. w Rybniku odbyła się 25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek”. W niedziele, od 28 listopada br. o godz. 20:00 relacje z tego wydarzenia pokazywać będzie telewizja Polsat. Wystąpią Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba, Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów.

Polsat „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 28 listopada br. o godzinie 20:00 telewizja Polsat pokaże koncert finałowy jubileuszowej edycji tego konkursu kabaretowego, który świętuje swoje dwudziestopięciolecie. Na scenie wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba. Do tego gościnnie Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących wystąpią Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

Jak zapewnia nadawca, „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” to gwarancja dobrego humoru i występów najlepszych komików w Polsce. Od ćwierć wieku bawią premierowymi skeczami podczas wyjątkowego festiwalu. Niepowtarzalna formuła i klimat udzielają się zarówno artystom, jak i publiczności. Na to wydarzenie czeka się cały rok.

Tradycyjnie rywalizacja toczy się o „Złote Koryta” - kabaretów, publiczności i tajnego jurora, a do zdobycia jest także „Melodyjna Nagroda im. Artura”. Zwycięzcy prezentują najlepsze skecze podczas koncertu finałowego. Na scenie pojawią się Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba. Do tego gościnnie wystąpią Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących wystąpią Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

Dodajmy, iż 25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” miała się odbyć pierwotnie w dniach 20-21 listopada 2020 roku, ale z uwagi na panujące w naszym kraju obostrzenia związane z epidemią koronawirusa i zagrożeniem chorobą Covid-19 wydarzenie to zostało przeniesione na 2021 rok. W związku z tym faktem telewizja Polsat wyemitowała w niedzielę, 29 listopada 2020 roku premierowo program „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek 24 i pół” (więcej tutaj).
 
Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek w programie „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele”, foto: Katarzyna Kaczmarczyk/Łukasz Stokłosa
Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek w programie „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele”, foto: Katarzyna Kaczmarczyk/Łukasz Stokłosa
Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski
Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski


25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” - emisja w niedziele (od 28 listopada 2021 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...