reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” w Polsacie

dodano: 2021-11-27 12:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” W dniach 18-22 listopada br. w Rybniku odbyła się 25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek”. W niedziele, od 28 listopada br. o godz. 20:00 relacje z tego wydarzenia pokazywać będzie telewizja Polsat. Wystąpią Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba, Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów.

Polsat „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 28 listopada br. o godzinie 20:00 telewizja Polsat pokaże koncert finałowy jubileuszowej edycji tego konkursu kabaretowego, który świętuje swoje dwudziestopięciolecie. Na scenie wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba. Do tego gościnnie Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących wystąpią Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

Jak zapewnia nadawca, „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” to gwarancja dobrego humoru i występów najlepszych komików w Polsce. Od ćwierć wieku bawią premierowymi skeczami podczas wyjątkowego festiwalu. Niepowtarzalna formuła i klimat udzielają się zarówno artystom, jak i publiczności. Na to wydarzenie czeka się cały rok.

Tradycyjnie rywalizacja toczy się o „Złote Koryta” - kabaretów, publiczności i tajnego jurora, a do zdobycia jest także „Melodyjna Nagroda im. Artura”. Zwycięzcy prezentują najlepsze skecze podczas koncertu finałowego. Na scenie pojawią się Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba. Do tego gościnnie wystąpią Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących wystąpią Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

Dodajmy, iż 25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” miała się odbyć pierwotnie w dniach 20-21 listopada 2020 roku, ale z uwagi na panujące w naszym kraju obostrzenia związane z epidemią koronawirusa i zagrożeniem chorobą Covid-19 wydarzenie to zostało przeniesione na 2021 rok. W związku z tym faktem telewizja Polsat wyemitowała w niedzielę, 29 listopada 2020 roku premierowo program „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek 24 i pół” (więcej tutaj).
 
Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek w programie „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele”, foto: Katarzyna Kaczmarczyk/Łukasz Stokłosa
Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek w programie „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele”, foto: Katarzyna Kaczmarczyk/Łukasz Stokłosa
Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski
Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski


25. „Rybnicka jesień kabaretowa - Ryjek” - emisja w niedziele (od 28 listopada 2021 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...