reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC Three powróci na początku lutego

dodano: 2021-11-27 14:08
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

BBC Three Po miesiącach konsultacji i wstępnym zatwierdzeniu we wrześniu 2021 r., brytyjski regulator Ofcom wydał ostateczną decyzję w sprawie propozycji BBC. BBC Three zostanie uruchomione na początku lutego 2022 roku, kilka tygodni później niż pierwotnie planowano w styczniu z powodu długiego procesu konsultacji.

BBC Three


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wznowiony BBC Three będzie dostępny na kluczowych platformach w Wielkiej Brytanii (Freeview, Freesat, Sky UK, Virgin Media). Operatorzy muszą przyznać dla nowego kanału wysoką pozycję w numeracji EPG.

Ofcom doszedł do wniosku, że ponowny start BBC Three pomoże zwiększyć zasięg wśród młodszych i niedocenianych widzów, szczególnie tych z domów o niższych dochodach oraz widzów spoza Londynu i południowo-wschodniej części kraju.

BBC Three ma być miejscem odkrywczym dla jeszcze więcej treści BBC. Kanał ma wspierać młode talenty i odważne pomysły. Takie podejście zapewni widzom mieszankę programów, które mają bawić, inspirować i rzucać wyzwanie myślenia w najważniejszym czasie, kiedy jest się młodym człowiekiem w Wielkiej Brytanii.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...