reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ulubieńcy widzów w grudniu w kanale Fox

dodano: 2021-11-29 01:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox W grudniu br. kanał Fox poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Zabójcze umysły: poza granicami” (sezon 2.), „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” (sezon 18.) i „Genialna Morgane”, a w ramach pasma „Niezwykłe filmowe święta i Nowy Rok” takie produkcje filmowe jak „Holiday”, „Pana Magorium Cudowne Emporium”, „Mumia”, „Król Skorpion” i „Sahara”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nowe produkcje, ulubieńcy widzów i świąteczno-noworoczny klimat. Taką kombinację dostarczy kanał Fox w grudniu br. Grudzień to zdecydowanie miesiąc, w którym myślami jesteśmy już przy świętach Bożego Narodzenia, wolnym czasie i Nowym Roku. Zatem w repertuarze stacji Fox nie może zabraknąć właśnie takiego klimatu. Ale zanim nastanie błoga końcówka miesiąca, już od pierwszych dni na widzów czekać będą premiery. Na ekranie pojawi się wieloletni ulubieniec - serial „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” w swojej osiemnastej odsłonie. Bohaterów, ale i sam szpital, czeka sporo zmian. Fox zaskoczy też zupełną nowością, czyli pierwszym sezonem serialu „Genialna Morgane”. Fani będą mogli również kontynuować oglądanie przygód policjantów z FBI (Federal Bureau of Investigation) w drugim sezonie „Zabójcze umysły: poza granicami”. Nie zabraknie też filmów, które pozwolą na wspólne, rodzinne oglądanie i spędzenie wolnego czasu.

Grudzień 2021 roku w ofercie kanału Fox:

„Zabójcze umysły: poza granicami” 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 grudnia br.) o 20:10

„Zabójcze umysły: poza granicami” to dramat o wydziale FBI, którego rolą jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych, ale także pomaganie Amerykanom, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie podczas pobytu za granicą. Drugi sezon w kanale Fox będzie można oglądać od czwartku, 2 grudnia br., a kolejne odcinki będą dostępne od poniedziałku do piątku. W rozwiązaniu przestępstw pomogą Gary Sinise jako Jack Garrett, Alana de la Garza jako Clara Seger, Daniel Henney jako Matthew Simmons, Tyler James Williams jako Russ Montgomery „Monty”, Annie Funke jako Mae Jarvis oraz Sherry Stringfield jako Karen Garret. Jak potoczą się losy bohaterów podczas kolejnych wyzwań, jakie na nich czekają? Odpowiedzi na te pytania pojawią się w grudniu br. w kanale Fox (więcej tutaj).

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy” 18
emisja: w środy (od 8 grudnia br.) o 21:05

Osiemnasty sezon to przełomowy moment zmian. I będzie to coś więcej niż tylko porzucenie maseczek i protokołów Covid-19 - sale operacyjne w szpitalu Gray Sloan tętnią życiem. Nikt nie przeżywa załamań psychicznych i nie zostaje na ławce w szatni. W serialu występują: Ellen Pompeo jako Meredith Grey, Chandra Wilson jako Miranda Bailey, James Pickens Jr. - serialowy Richard Webber, Kevin McKidd - Owen Hunt, Kim Raver wcielający się w postać Teddy’ego Altmana, Camilla Luddington jako Jo, Caterina Scorsone grająca Amelie Shepherd, Kelly McCreary - Maggie Pierce, oraz Scott Speedman jako Nick Marsch. Jak zmieni się życie lekarzy i samego szpitala Gray Sloan? Premierowy odcinek osiemnastego sezonu wyemitowany zostanie w środę, 8 grudnia br. o godzinie 21:05, a kolejne w każdą środę w kanale Fox. Dla tych, którzy nie mogą oglądać w środy, stacja Fox przygotowała powtórki - w soboty, od 11 grudnia br. o godzinie 19:15 (więcej tutaj).

„Genialna Morgane”
emisja: w czwartki (od 9 grudnia br.) o 21:05

38-letnia Morgane Alvaro (w tej roliAudrey Fleurot) urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym. Samotna matka z trójką dzieci, które mają dwóch różnych ojców, jest obdarzona talentem intelektualnym, ale nieprzystosowana społecznie. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązała bliską więź. Ze względu na trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy, zajmuje się dorywczymi zleceniami. Pewnej nocy, gdy Morgane sprząta posterunek policji w Lille, dostrzega akta śledztwa, które natychmiast uruchamiają jej mentalny radar. Dzięki poprawkom jakie nanosi w aktach, policjanci są bliżej znalezienia podejrzanych. Po przesłuchaniu i przetestowaniu jej metody, policja postanawia dołączyć ją do zespołu, aby pomóc im wyśledzić i złapać bardzo inteligentnych przestępców. Jak Morgane poradzi sobie w nowej roli i czy uda jej się rozwiązać zagadkę sprzed lat i odnaleźć zaginioną pierwszą miłość? Odpowiedź widzowie poznają w czwartek, 9 grudnia br. o godzinie 21:05 w kanale Fox. Powtórki przygód Morgane będzie można oglądać we wtorki (od 14 grudnia br.) o godzinie 22:00, soboty (od 11 grudnia br.) o godzinie 9:10 oraz niedziele (od 12 grudnia br.) o godzinie 17:25.

„Niezwykłe filmowe święta i Nowy Rok”:
emisja: od piątku, 24 grudnia br. o 14:00
Świąteczno-noworoczny relaks z filmami w kanale Fox rozpocznie się od piątku, 24 grudnia br. od godziny 14:00 i będzie trwać przez dwa weekendy. Stacja pokaże takie produkcje filmowe jak: „Holiday” - emisja w niedzielę, 26 grudnia 2021 roku o godzinie 14:00 i w sobotę, 1 stycznia 2022 roku o godzinie 16:20 (więcej tutaj), „Pana Magorium Cudowne Emporium” - emisja w sobotę, 25 grudnia br. o godzinie 14:00 i w piątek, 31 grudnia br. o godzinie 16:35 (więcej tutaj), „Mumia” - emisja w sobotę, 25 grudnia br. o godzinie 17:55 i w poniedziałek, 27 grudnia br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj, tutaj i tutaj), „Król Skorpion” - emisja w sobotę, 25 grudnia br. o godzinie 16:05 i w czwartek, 30 grudnia br. o godzinie 22:05 (więcej tutaj), oraz „Sahara” - emisja w piątek, 24 grudnia 2021 roku o godzinie 14:00, w niedzielę, 26 grudnia 2021 roku o godzinie 19:20, w piątek, 31 grudnia 2021 roku o godzinie 14:00 i w sobotę, 1 stycznia 2022 roku o godzinie 19:05 (więcej tutaj).
 
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...