reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Velvet Collection” w TVP Kobieta już w grudniu

dodano: 2021-11-25 15:54
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

Velvet Coleccion serial TVP Colection 360px 25 grudnia, w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, TVP Kobieta wyemituje pierwszy odcinek dalszych losów bohaterów hiszpańskiego serialu „Velvet”, który według NAM* w piątek, 19 marca zgromadził największą widownię kanału. Pełna miłosnych wątków akcja nowej produkcji „Velvet Collection” rozgrywa się również w latach 60. ubiegłego wieku.

Velvet
Velvet Coleccion velvet Collection serial TVP 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kostiumowa produkcja „Velvet” skradła serca widzów już od pierwszych odcinków, kiedy w marcu br. serial miał swoją premierę w TVP Kobieta. Losy serialowej Any Riviery (w tej roli Paula Echevarria) oglądało wówczas średnio ponad 45 tys. widzów, co zapewniło antenie udziały na poziomie 0,31% (NAM). Najliczniej obejrzał się odcinek 19 marca, którego widownia wyniosła 80 tys. widzów.


Na kontynuację losów serialowej projektantki TVP Kobieta zaprasza 25 grudnia 2021 r.
Pierwsze dwa odcinki „Velvet Collection” zostaną wyemitowane w świąteczne popołudnie o godz. 14:30, a kolejne dwa w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia. „Velvet Collection” jest jedną z głównych nowości kanału w ofercie programowej w styczniu i lutym 2021.

Główna bohaterka serialu, Ana Rivera, po trzech latach spędzonych w Nowym Jorku wraca do Hiszpanii, gdzie spełnia się jej wielkie marzenie. Wspólnie z przyjaciółmi otwiera w Barcelonie nowy salon i szkołę projektowania. Wszystko układa się idealnie, otrzymuje duży kredyt na rozwój biznesu, a nowa kolekcja okazuje się hitem. Jednak czy to wystarczy do osiągnięcia sukcesu?

W rolach głównych wystąpią m.in. Paula Echevarria, Aitana Sanchez-Gijon, Marta Hazas, Monica Cruz, Diego Martin, Fernando Guallar, Adrian Lastra oraz Javier Rey.

„Velvet Collection” w TVP Kobieta już 25 grudnia o godz. 14.30.
*NAM – Nielsen Audience Measurement


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...