reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports 1 4K w Polsat Box Go

dodano: 2021-12-02 15:02 | aktualizacja: 2021-12-02 21:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K Kanał Eleven Sports 1 4K pojawił się w ramach aplikacji Polsat Box Go na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen (modele od 2016 roku). Oczywiście tylko dla użytkowników posiadających dostęp do kanałów Eleven Sports - albo abonentów Polsat Box z odpowiednim pakietem, albo subskrybentów pakietu Polsat Box Go Sport bezpośrednio w usłudze OTT.

Polsat Box Go Eleven Sports 1 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Eleven Sports 1 w rozdzielczości 4K wystartował 24 listopada 2017 roku. Początkowo był dostępny wyłącznie w ofercie światłowodowej Orange TV. Następnie stacja zawitała do ofert kolejnych sieci kablowych i IPTV, a także platform internetowych. Ostatecznie Eleven Sports 1 4K trafił również na satelitę - do ofert platform Polsat Box i CANAL+.

Oferta programowa Eleven Sports 1 4K jest identyczna jak ta na Eleven Sports 1 w HD. Różnica polega na tym, iż wybrane treści (np. wyścigi Formuły 1 i niektóre mecze hiszpańskiej LaLiga Santander) można oglądać w natywnej jakości UHD (nie są one upscalowane z HD), a logo ekranowe jest opatrzone dopiskiem 4K.

Polsat Box Go wystartował 1 września br. Jest to dostępny dla wszystkich serwis VOD i streamingowy, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go. Polsat Box Go zapewnia dostęp do tysięcy godzin sportu, filmów i seriali oraz bajek dla dzieci oraz około 120 kanałów telewizyjnych na żywo. Serwis jest oferowany bezpłatnie dla abonentów Polsat Box oraz na zasadzie subskrypcji dla pozostałych osób.

Dodajmy, że użytkownicy Polsat Box Go mogą oglądać w 4K również wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA, a także filmy.

Niewykluczone, że Eleven Sports 1 4K pojawił się także w aplikacjach na platformy Android TV i Apple TV. Prosimy Czytelników o sprawdzenie i informację zwrotną.

Aktualizacja:
Eleven Sports 1 4K w Polsat Box Go jest dostępny także na Apple TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...