reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-22 - 2022-01-23

Sport w polskiej TV 3.12.2021

dodano: 2021-12-02 17:48 | aktualizacja: 2021-12-02 23:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet: Serbia – Polska. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w Eurosporcie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław

Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors - Phoenix Suns,
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński
 
Eleven Sports 1

14:30 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Portimonense SC – FC Porto 
Komentarz: Julian Kowalski, Kuba Ostrowski

22:15 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica – Sporting CP
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Fulham FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Granada CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
SD Huesca – Real Valladolid
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Daniel Sobis
 
Eurosport 1

09:10 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Skoki akrobatyczne kobiet

11:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków kobiet

12:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

14:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 5 km kobiet

15:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Drużynowe skoki akrobatyczne

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:00 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
3. runda

23:15 Snooker: UK Championship:
1/4 finału

23:30 Snooker: UK Championship:
1/4 finału
 
Eurosport 2

12:05 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Jazda po muldach

14:00 Snooker: UK Championship:
1/4 finału

17:30 Snooker: UK Championship:
1/4 finału

18:35 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Supergigant mężczyzn

20:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd kobiet

22:00 Snooker: UK Championship:
1/4 finału
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Winter Warriors
Regian Eersel – Islam Martazaev

 
Golf Channel

19:30 Golf: PGA Tour, Albany:
2. runda

 
Metro

12:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Francja – Angola

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Czarnogóra – Słowenia
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Holandia – Portoryko

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Norwegia – Kazachstan
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Rumunia – Iran



 
Polsat Sport Premium 4

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Szwecja – Uzbekistan



 
Polsat Sport

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
1. przejazd kobiet

11:30 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
2. przejazd kobiet

14:30 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Serbia – Polska
 
Polsat Sport Extra

09:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Skoki akrobatyczne kobiet

12:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Skoki akrobatyczne mężczyzn

16:15 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica – GKS Tychy
 
Polsat Sport News

15:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Skoki akrobatyczne drużynowe

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Rosja – Kamerun

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres Bella Dolina Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police

22:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Salt Lake City:
Zawody
 
Super Polsat

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Serbia – Polska

 
Sportklub

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karsiyaka – Galatasaray

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
ESSM Le Portel – SIG Strasbourg
 
TVP 1

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Trening
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

04:00 (pt/so) Sporty walki: Bellator 272:
Sergio Pettis – Kyoji Horiguchi
 
Viaplay

18:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Turbine Poczdam
Komentarz: Mateusz Juza

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 1898 – Düsseldorfer TuS Fortuna 1895
Komentarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Werder Brema – FC Erzgebirge Aue

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – RB Lipsk
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Gloucester Rugby – Bristol Bears

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – San Jose Sharks

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – New Jersey Devils

03:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Calgary Flames

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...