reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motoryzacyjni łowcy w kanale Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-12-03 01:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore Kanał Polsat Viasat Explore zaprasza wszystkich fanów klasycznych samochodów do oglądania najnowszej, australijskiej serii dokumentalnej „Łowcy samochodów z Australii” („Aussie Car Hunters”), której premiera odbędzie się w piątek, 3 grudnia br. o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore. W programie widzowie będą mogli śledzić zmagania dwóch miłośników motoryzacji, GT i Dave’a, którzy wyruszą na wyprawę po Australii w poszukiwaniu porzuconych lub zapomnianych klasycznych samochodów. Łowcy będą chcieli je kupić, odrestaurować, a potem sprzedać z zyskiem.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poszukiwacze aut wybiorą się w podróż przez zapierające dech w piersiach i wspaniałe krajobrazy zachodnioaustralijskich pustkowi. Podczas swojej wędrówki będą odwiedzać stare farmy, opuszczone stodoły, zagracone szopy i garaże, po to by odkryć zapomniane perełki motoryzacji. Wśród odnalezionych przez nich pojazdów znajdą się między innymi: Toyota Land Cruiser z 1977 roku, klasyczny Volkswagen Garbus z 1975 roku, rzadki Land Rover z 1958 roku, czy australijskie klasyki - Holden Kingswood i Holden Commodore Ute.

Jednak ich wypad nie jest wycieczką krajoznawczą. Stawka jest wysoka, ponieważ obaj poszukiwacze będą inwestować własne pieniądze w zakup aut i ich renowacje. GT i Dave sami zadecydują, które samochody kupić i ile na nie wydać.

Jakie skarby motoryzacji kryje australijski Outback i czy łowcy samochodów zarobią czy stracą na odnalezionych przez siebie modelach? O tym widzowie będą mogli się przekonać w najnowszej serii „Łowcy samochodów z Australii” , której premiera odbędzie się w piątek, 3 grudnia br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie w piątki o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Łowcy samochodów z Australii” - emisja w piątki (od 3 grudnia 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...