reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-20 - 2022-01-21

4-6.12 Polsat Sport: Finały MLS, derby i magazyny

dodano: 2021-12-03 06:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 4-5 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, La Liga Santander, Emirates FA Cup, Formuła 1, Formuła 2, gala bokserska Queensberry Promotions, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, badminton oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa i Valorant - Valorant Champions.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Fokus TV, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj) i Valorant - Valorant Champions (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 grudnia (sobota)
5:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:55 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 bobsleje: Puchar Świata w Altenbergu, Polsat Sport

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje: Puchar Świata w Altenbergu, Polsat Sport

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice, Polsat Sport

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 „Wywiad z Gianlucą Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 3

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 Tauron Liga: Joker Świecie - IŁ Capital Legionovia Legionowo, Polsat Box Go

13:00 biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

13:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Coventry City - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 2

13:30 Formuła 2, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 1. wyścig, Polsat Sport News

13:35 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:40 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

13:40 Emirates FA Cup, 2. runda: Buxton FC - Morecambe FC, Eleven Sports 4

14:20 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Salernitana 1919, Eleven Sports 3

15:00 (Polsat Sport Extra) i 17:30 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg sztafetowy mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

15:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 La Liga Santander: FC Barcelona - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

16:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Utrecht, Polsat Sport Premium 5

16:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - Olimpia Sulęcin, Polsat Box Go

17:00 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - SPS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

17:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport Extra

17:20 KSW63, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Słowacja - Niemcy, Polsat Sport News

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Austria - Argentyna, Polsat Sport Premium 1

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Paragwaj - Chorwacja, Polsat Sport Premium 2

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Korea Południowa - Tunezja, Polsat Sport Premium 3

17:55 Fortuna: Liga: SK Sigma Olomouc Ołomuniec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 6

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 3

18:25 La Liga Santander: Atletico de Madrid Madryt - RCD Mallorca, Eleven Sports 2

18:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique SC - Troyes AC, Eleven Sports 4

19:00 Tauron Liga: UNI Opole - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

20:20 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Salt Lake City, Polsat Sport Extra

20:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Hiszpania - Chiny, Polsat Sport News

20:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Węgry - Czechy, Polsat Sport Premium 1

20:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Japonia - Brazylia, Polsat Sport Premium 2

20:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Kongo - Dania, Polsat Sport Premium 4

20:20 Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

20:30 Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Fight

20:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

22:00 e-sport, Valorant: Valorant Champions - Berlin 2021, Polsat Games

23:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Steamboat Springs: big air, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:20 (w sobotę, 4 grudnia br., Eurosport 1) i 1:00 (w nocy z soboty na niedzielę, z 4 na 5 grudnia br., Polsat Sport News) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: jazda po muldach, Polsat Sport News i Eurosport 1

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 4 na 5 listopada (z soboty na niedzielę)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:50 Major League Soccer (MLS): finał Konferencji Zachodniej, Polsat Sport

1:00 Formuła 2, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, Valorant: Valorant Champions - Berlin 2021, Polsat Games

2:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5 grudnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 badminton: turniej BWF World Tour na Bali, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Steamboat Springs: big air, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 (Polsat Sport Extra) i 12:35 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg sztafetowy kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:25 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Stomil Olsztyn, Polsat Sport

12:30 Tauron Liga: #VolleyWrocław - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Box Go

12:55 Scottish Premiership: Dundee United - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

13:35 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

14:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - FC Metz, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

15:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 e-sport, Valorant: Valorant Champions - Berlin 2021, Polsat Games

15:05 (Polsat Sport Extra) i 21:30 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Szwecja - Portoryko, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia, Polsat Sport News

16:10 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: parada kierowców, Eleven Sports 1

16:40 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Premium 5

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 „Gianluca Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom, Polsat Sport News

17:20 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: wyścig, Eleven Sports 1

17:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Rosja - Polska, Super Polsat i Polsat Sport

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Słowenia - Francja, Polsat Sport Premium 1

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Uzbekistan - Holandia, Polsat Sport Premium 2

17:50 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Rumunia - Kazachstan, Polsat Sport Premium 3

17:50 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie- Zdrój - Korona Kielce, Polsat Box Go

17:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

17:55 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

18:00 Tauron 1. Liga: Chemeko-System Gwardia Wrocław - Lechia Tomaszów Mazowiecki, Polsat Box Go

18:10 Emirates FA Cup, 2. runda: Salford City FC - Chesterfield FC, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: UD Levante Walencja - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 3

19:05 KSW58, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:15 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Serbia - Kamerun, Polsat Sport Premium 1

20:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Iran - Norwegia, Polsat Sport Premium 2

20:20 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Czarnogóra - Angola, Polsat Sport Premium 4

20:20 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Widzew Łódź, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Salt Lake City, Polsat Sport News

20:30 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Salt Lake City, Polsat Sport Extra

21:00 Major League Soccer (MLS), finał Konferencji Wschodniej: Philadelphia Union - New York City Nowy Jork, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

22:00 „Fenomen MMA w Rosji” - film dokumentalny, Fokus TV

22:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna: Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:50 Formuła 2, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 3. wyścig, Polsat Sport Extra

Noc z 5 na 6 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 SuperLega: Allianz Mediolan - Kioene Padwa, Polsat Sport Extra

2:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Los Angeles, Polsat Sport

2:00 bobsleje: Puchar Świata w Altenbergu, Polsat Sport News

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...