reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP World, TV Dami i Lubelska TV w sieci Avios

dodano: 2021-12-02 14:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Avios

Avios Avios został pierwszą w Polsce platformą IPTV, która udostępniła kanał TVP World. Ponadto oferta tego operatora została uzupełniona o dwa kanały regionalne – TV Dami i Lubelska TV.

AVIOS
TVP World TV Dami Lubelska TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP World nadaje 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Prócz relacji z wydarzeń na granicy w ramówce nie brakuje publicystyki i rozmów z ekspertami.
 

– W naszych czasach informacja jest bronią, jesteśmy atakowani informacją i naszą odpowiedzią powinna być informacja: rzetelna, profesjonalna, dobrze zrobiona, ze wspaniałymi prowadzącymi, ze świetną redakcją, w pięknej oprawie graficznej – podkreśla na łamach tvp.info Mateusz Matyszkowicz, wiceprezes TVP.

TV Dami to weteran branży, jeden z najstarszych i obecnie największych programów lokalnych w Polsce. Działa od 1992 roku w Radomiu. Przygotowuje informacje, reportaże i reklamy, w tym także na antenę ogólnopolską.

Lubelska TV działa od grudnia 2000 roku w Kraśniku. Emituje informacje, programy z obszarów kultury, sportu, wydarzeń społecznych i gospodarczych oraz prezentacje działań lokalnych organizacji samorządowych.
 

– Wierzymy w ideę małych ojczyzn i chcemy naszą infrastrukturą wspierać regiony – mówi Paweł Paluchowski, prezes zarządu Avios Sp. z o. o. – Po transformacji systemowej wolne media w Polsce najlepiej rozkwitły właśnie na poziomach lokalnym i regionalnym. Wiele takich stacji telewizyjnych i radiowych nieustannie się od tego czasu profesjonalizowało, więc ich oferta programowa jest dziś atrakcyjna również dla osób z innych części kraju, zwłaszcza w zakresie promocji rodzimej turystyki. Mówiąc wprost, na takich „małych”, lokalnych kanałach często otrzymujemy bardziej wartościowy content niż na niejednym kanale o zasięgu ogólnopolskim.

Na liście programów regionalnych dostępnych na platformie wrocławskiego operatora są również:
TVK (Ziemia Kłodzka), RTvG (powiat gorlicki), TVC (województwo łódzkie i północna część województwa śląskiego), TV Regionalna (Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy), TVT (Górny Śląsk) oraz Echo24 (Wrocław i Dolny Śląsk). Ponadto odbiorcy IPTV Avios mają dostęp do wszystkich 16 programów regionalnych Telewizji Polskiej (Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław).
 

– Nie tylko wciąż poszukujemy kolejnych interesujących stacji, ale rozpoczęliśmy też aktywną współpracę z twórcami contentu wideo w Internecie, zwłaszcza vlogerami zajmującymi się turystyką i promocją regionów – podsumowuje Paweł Paluchowski.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...