dodano: 2021-12-03 12:13
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi:Borussia Dortmund – Bayern Monachium. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w Eurosporcie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Piłka nożna: Premier League: Wolverhampton Wanderers – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Multi Premier League
Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan CANAL+ Family
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – Stade Brestois 29
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Lens – Paris Saint-Germain
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak CANAL+ Now
16:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: New York Knicks – Denver Nuggets Eleven Sports 1
15:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Championship: Coventry City – West Bromwich Albion
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Lens – Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan – US Salernitana 1919
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
01:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: inałowy Konferencji Zachodniej
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Rob Font – José Aldo Polsat Sport Extra
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg na dochodzenie kobiet
13:35 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg: Przejazd dwójek mężczyzn
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sztafetowy mężczyzn
17:35 (2. seria) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła: Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek TVP Sport
13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Grupa Azoty Unia Tarnów – Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Tomasz Jasina, Maciej Wojs