reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-07 - 2022-07-08

Sport w polskiej TV 4.12.2021

dodano: 2021-12-03 12:13
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Borussia Dortmund – Bayern Monachium. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w Eurosporcie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League: 
Wolverhampton Wanderers – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League: 
West Ham United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna
Komentarz: Rafał Skrzyński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League: 
West Ham United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League: 
Multi Premier League
Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Premier League: 
Watford FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Sociedad – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna
Komentarz: Rafał Skrzyński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – Stade Brestois 29
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Paris Saint-Germain
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League: 
Southampton FC – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New York Knicks – Denver Nuggets
 
Eleven Sports 1

15:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Sesja kwalifikacyjna 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship: 
Coventry City – West Bromwich Albion
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
FC Barcelona – Real Betis
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atlético Madryt – RCD Mallorca 
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AC Milan – US Salernitana 1919
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AS Roma – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

13:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Buxton FC – Morecambe FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – Stade Brestois 29
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
LOSC Lille – ESTAC Troyes 
Komentarz: Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

08:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs drużynowy

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony mężczyzn

11:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków kobiet

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony kobiet

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na dochodzenie kobiet

13:40 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Sztafeta 4x5 km

14:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 5 km kobiet

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy

19:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny

19:45 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
4. runda
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: UK Championship:
1/2 finału

15:30 Snooker: UK Championship:
1/2 finału

18:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Zjazd mężczyzn

20:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd kobiet

22:00 Snooker: UK Championship:
1/2 finału
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Albany:
3. runda

 
Metro

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony kobiet

 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC – Villarreal CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

18:45 Żużel na lodzie: Indywidualne Mistrzostwa Europy, Tomaszów Mazowiecki:
Zawody
Komentarz: Michał Łopaciński, Krzysztof Cegielski
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Austria – Argentyna

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Węgry – Czechy

 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Paragwaj – Chorwacja

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Japonia – Brazylia

 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Korea Południowa – Tunezja



 
Polsat Sport Premium 4

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Kongo – Dania



 
Polsat Sport Premium 5

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – FC Utrecht



 
Polsat Sport Premium 6

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Sigma Ołomuniec – SK Slavia Praga



 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Zawody

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Zawody

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
ŁKS Commercecon Łódź – BKS Bostik Bielsko-Biała

01:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
inałowy Konferencji Zachodniej

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Rob Font – José Aldo
 
Polsat Sport Extra

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na dochodzenie kobiet

13:35 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sztafetowy mężczyzn

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Twarde Pierniki Toruń

20:20 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Salt Lake City:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

20:30 Boks: Gala, Londyn: 
Lyndon Arthur – Anthony Yarde II



 
Polsat Sport News

13:30 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig

15:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Słowacja – Niemcy

20:20 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chiny – Hiszpania
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Darüşşafaka Tekfen

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Türk Telekom

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Icrypex – Tofaş

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Brose Bamberg – medi bayreuth

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Saragossa – Real Madryt

01:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Bathurst:
Wyścig 1
 
TVP 1

16:30 (1. seria) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy

17:35 (2. seria) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty Unia Tarnów – Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Tomasz Jasina, Maciej Wojs

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

19:30 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 10:
Komentarz: Piotr Jagiełło, Kacper Bartosiak
   
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Bayern Monachium - Bayer 04 Leverkusen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Hansa Rostock – FC Ingolstadt 04

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – Kieler SV Holstein 1900

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
US Sassuolo – Juventus FC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – VfL Bochum 1848
Komentarz: Rafał Kędzior, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – VfL Wolfsburg
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – 1. FC Köln
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Kamil Kania

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Exeter Chiefs – Saracens

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
Leksands IF – Luleå Hockey

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Florida Panthers – St. Louis Blues
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – FC Schalke 04
Komentarz: Kamil Kania

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Rhein-Neckar Löwen – Füchse Berlin

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Boston Bruins – Tampa Bay Lightning

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Detroit Red Wings – New York Islanders

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Minnesota Wild – Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Nashville Predators – Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Ottawa Senators – Colorado Avalanche

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Washington Capitals – Columbus Blue Jackets

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes – Buffalo Sabres

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
New York Rangers – Chicago Blackhawks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Vancouver Canucks – Pittsburgh Penguins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...