reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-07 - 2022-07-08

Sport w polskiej TV 5.12.2021

dodano: 2021-12-04 00:29 | aktualizacja: 2021-12-04 22:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet: Polska – Rosja. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Leicester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Brentford FC
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Norwich City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – RC Strasbourg
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Grabowski

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Cleveland Cavaliers – Utah Jazz
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Brentford FC
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

16:30 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Parada kierowców

18:30 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Venezia FC – Hellas Verona
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Levante UD – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – FC Metz
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Salford City – Chesterfield FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Olympique Lyon
Komentarz: Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Sztafeta mężczyzn

10:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków

11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Sztafeta kobiet

12:35 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta kobiet

13:55 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 10 km

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Supergigant kobiet

20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Supergigant mężczyzn

21:30 Snooker: UK Championship:
Finał
 
Eurosport 2

08:05 Lekkoatletyka: Maraton, Walencja:
Zawody

13:45 Snooker: UK Championship:
Finał

17:30 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: UK Championship:
Finał
 
Golf Channel

18:00 Golf: PGA Tour, Albany:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Sztafeta kobiet

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Rayo Vallecano – RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF – Cadiz CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona – Bitci Baskonia
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Szwecja – Portoryko

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Słowenia – Francja

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Serbia – Kamerun
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Uzbekistan – Holandia

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Iran – Norwegia
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Rumunia – Kazachstan


 
Polsat Sport Premium 4

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Czarnogóra – Angola


 
Polsat Sport Premium 5

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – Fortuna Sittard


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia – Stomil Olsztyn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata::
Polska – Rosja

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Cuprum Lubin

02:00 (nd/pn) Boks: Gala, Los Angeles: 
Gervonta Davis – Isaac Cruz
 
Polsat Sport Extra

09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
1. przejazd dwójek kobiet

11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
2. przejazd dwójek kobiet

12:25 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sztafetowy kobiet

14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd czwórek mężczyzn

15:05 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin – Cerrad Enea Czarni Radom

21:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Salt Lake City:
Zawody
 
Polsat Sport News

06:00 Badminton: BWF World Tour, Bali:
Zawody

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Dundee United – Celtic FC

15:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Salt Lake City:
Zawody

21:15 Piłka nożna: Major League Soccer:
Philadelphia Union – New York City
 
Super Polsat

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata::
Polska – Rosja


 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Semt77 Yalovaspor – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Piotr Wesołowicz

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona – Bitci Baskonia
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

16:00 (1. seria) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

17:05 (2. seria) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik

15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Seria próbna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
   
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Real Madryt – Real Sociedad

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SG Dynamo Drezno – Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 – SSV Jahn 2000 Ratyzbona

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania

13:40 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Hamburger SV – THW Kiel
Komentarz: Tomasz Górski

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AC Milan – Inter Mediolan

15:00 Piłka nożna kobiet: Women’s FA Cup: 
Arsenal FC – Chelsea FC
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart 1893 – Hertha BSC
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
SC Magdeburg – TBV Lemgo Lippe
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Rugby: Premiership RUgby: 
Leicester Tigers – Harlequins

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – San Jose Sharks

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Tampa Bay Lightning

01:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Chicago Blackhawks

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Los Angeles Kings

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Calgary Flames


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...