reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ściema po polsku” w ofercie serwisu VOD Canal+

dodano: 2021-12-04 11:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Sonovision „Ściema po polsku” Widzowie usługi VOD Premiery Canal+ mogą już oglądać polski film „Ściema po polsku”. Producentem filmu jest Kurka Wodna Productions, a dystrybutorem Sonovision. Autorem scenariusza i reżyserem jest Mariusz Pujszo, a zdjęć Waldemar Michalski, Mikołaj Światowiec, Michał Wasilewski i Mariusz Pujszo. Występują Dominika Dąbrowska, Katarzyna Motloch, Magdalena Krakowiecka, Magdalena Nowak, Ewa Woch, Patrycja Karczewska, Natalia Opyrchał, Dorota Legieta, Marta Sowa, Magdalena Lubacz, Marta Borkowska, Magdalena Syrycka, Daria Chojnacka, Izabela Chojnacka, Marek Włodarczyk, Henryk Gołębiewski, Kamil Balcerzak, Zbigniew Kalita, Piotr Adamczuk, Grzegorz Halama i Mariusz Pujszo.

Sonovision „Ściema po polsku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ściema po polsku” to film będący parodią robienia filmów. Parcie na szkło, pogoń za kasą i sława za wszelką cenę - słowem kulisy show-biznesu po polsku. Dwaj samozwańczy biznesmani z serią nieudanych interesów na koncie i ich gamoniowaty kumpel komik, chcą zostać gigantami branży filmowej. W tym celu postanawiają nagrać film, choć nie mają ani scenariusza, ani zielonego pojęcia jak to się robi. Na casting zapraszają młode, atrakcyjne dziewczyny, które dla sławy gotowe są zrobić wszystko. Praca nad tym filmem staje się niekończącą farsą, z góry skazaną na niepowodzenie.

Dodajmy, że film „Ściema po polsku” pojawił się w kinach w piątek, 9 lipca 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Mariusz Pujszo, Dominika Dąbrowska i Grzegorz Halama na plakacie promującym kinową emisję filmu „Ściema po polsku”, foto: Sonovision
Mariusz Pujszo, Dominika Dąbrowska i Grzegorz Halama na plakacie promującym kinową emisję filmu „Ściema po polsku”, foto: Sonovision


„Ściema po polsku” - emisja w serwisie Premiery Canal+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...