reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports 1 4K i History2 HD w sieci Elsat

dodano: 2021-12-01 19:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat/Sileman/satkurier.pl

Elsat Sileman W środę, 1 grudnia br., oferta sieci Elsat z Rudy Śląskiej powiększyła się o kanały Eleven Sports 1 4K i History2 HD. Dodajmy, że abonenci mieli już dostęp do stacji Eleven Sports 1 HD - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki. Ponadto operator wprowadził zmiany w dostępności już obecnych w tej sieci kanałach, takich jak Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD), History HD i English Club TV HD.

Elsat Sileman


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodajmy, że abonenci sieci Elsat mają od 2015 roku dostęp do obecnego na polskim rynku właśnie od 2015 roku kanału Eleven Sports 1 HD (wtedy pod nazwą Eleven HD, na pozycji numer 307 - więcej tutaj) - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Nadawca tych stacji należy do Grupy Polsat Plus. W ramówce stacji widzowie znajdą transmisje sportowe z takich dyscyplin jak piłka nożna i motosport. Kanał Eleven Sports 1 4K rozpoczął nadawanie w 2017 roku (więcej tutaj). Stacja Eleven Sports 1 4K w sieci Elsat dostępna jest w ofercie pakietu Fioletowego+, na pozycji numer 306.

History2 HD to kanał z portfolio A+E Networks, prezentujący filmy i seriale dokumentalne o szeroko pojętej tematyce historycznej. Stacja na polskim rynku zadebiutowała w 2014 roku jako H2 HD (więcej tutaj), a w 2019 roku zmieniła nazwę na History2 HD (więcej tutaj i tutaj). Kanał w sieci Elsat dostępny jest w pakiecie Złotym+ na pozycji numer 391.

Ponadto operator wprowadził zmiany w dostępności już obecnych w tej sieci kanałach, takich jak Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD) (więcej tutaj), History HD (więcej tutaj) i English Club TV HD. Stacje History HD i English Club TV HD zamieniły swoje pozycje na liście - odpowiednio z numeru 384 na numer 388 i z numeru 388 na numer 384. Kanały Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD, pozycja numer 548) i History HD będą dostępne w pakiecie Niebieskim+ (również dla abonentów z pakietem Błękitny+), tym samym - jak informuje operator - będą dostępne dla większości abonentów.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak Filmax HD, TVP Kobieta HD, TVP Dokument HD, NASA TV UHD, Biznes24 HD, Ukraina 24 HD, BBC First HD, Dizi HD, Bollywood HD (więcej tutaj), Silver TV HD/Antena HD, English Club TV HD (więcej tutaj), Mixtape HD, AXN HD i AXN Spin HD (więcej tutaj), a okresowo abonenci zyskali dostęp do stacji TVP 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...