reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sezon na święta Bożego Narodzenia w RMF FM

dodano: 2021-12-06 02:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM W sobotę, 27 listopada br. radio RMF FM (Bauer Media Group) zaprosiło słuchaczy na wspólne odpalenie światełek na choince na krakowskim Rynku i świąteczny koncert Antoniego Smykiewicza. W poniedziałek, 29 listopada br. wystartowała loteria „Świetny Mikołaj w RMF FM”, a sezon na święta Bożego Narodzenia rozpoczął Michael Barratt „Shakin’ Stevens”. Od tego momentu stacja zaczęła grać gwiazdkowe hity i zimowe przeboje. Ponadto wspólne ze słuchaczami śpiewany będzie hit Wham! „Last Christmas”, a weekend w RMF FM otwierać będzie Orkiestra na Dużym Rowerze - zespół, który zagra hity w nietypowych aranżacjach. Stacja ruszy też z akcją „Na święta chcę... cię przeprosić”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 27 listopada br. na krakowskim Rynku Głównym lampki na choince wraz z RMF FM zapalił Antoni Smykiewicz, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Po uroczystym odpaleniu iluminacji świątecznej artysta dał też mini koncert. Pojawił się też w radiowym studiu z gitarą i zagrał akustycznie cover jednego z bożonarodzeniowych przebojów.

W poniedziałek, 29 listopada br. sezon na święta Bożego Narodzenia w RMF FM rozpoczął Shakin’ Stevens. Od tego momentu stacja zaczęła grać gwiazdkowe hity i zimowe przeboje. Tego dnia rozpoczęła się też kolejna edycja konkursu „Świetny Mikołaj w RMF FM”, w którym codziennie aż do Wigilii (do piątku, 24 grudnia br.) do wygrania będą prezenty, m.in. sprzęt RTV (radiowo-telewizyjny) i AGD (artykuły gospodarstwa domowego).

Od poniedziałku, 6 grudnia br. na antenie pojawią się kolejne świąteczne akcje, m.in. wspólne ze słuchaczami śpiewanie hitu zespołu Wham! „Last Christmas”. W każdy piątek świąteczny weekend w RMF FM otwierać będzie Orkiestra na Dużym Rowerze - zespół, który zagra hity w nietypowych aranżacjach. Stacja będzie też w akcji „Na święta chcę... cię przeprosić” godzić pokłóconych znajomych, przyjaciół, członków rodzin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...