reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sezon na święta Bożego Narodzenia w RMF FM

dodano: 2021-12-06 02:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM W sobotę, 27 listopada br. radio RMF FM (Bauer Media Group) zaprosiło słuchaczy na wspólne odpalenie światełek na choince na krakowskim Rynku i świąteczny koncert Antoniego Smykiewicza. W poniedziałek, 29 listopada br. wystartowała loteria „Świetny Mikołaj w RMF FM”, a sezon na święta Bożego Narodzenia rozpoczął Michael Barratt „Shakin’ Stevens”. Od tego momentu stacja zaczęła grać gwiazdkowe hity i zimowe przeboje. Ponadto wspólne ze słuchaczami śpiewany będzie hit Wham! „Last Christmas”, a weekend w RMF FM otwierać będzie Orkiestra na Dużym Rowerze - zespół, który zagra hity w nietypowych aranżacjach. Stacja ruszy też z akcją „Na święta chcę... cię przeprosić”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 27 listopada br. na krakowskim Rynku Głównym lampki na choince wraz z RMF FM zapalił Antoni Smykiewicz, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Po uroczystym odpaleniu iluminacji świątecznej artysta dał też mini koncert. Pojawił się też w radiowym studiu z gitarą i zagrał akustycznie cover jednego z bożonarodzeniowych przebojów.

W poniedziałek, 29 listopada br. sezon na święta Bożego Narodzenia w RMF FM rozpoczął Shakin’ Stevens. Od tego momentu stacja zaczęła grać gwiazdkowe hity i zimowe przeboje. Tego dnia rozpoczęła się też kolejna edycja konkursu „Świetny Mikołaj w RMF FM”, w którym codziennie aż do Wigilii (do piątku, 24 grudnia br.) do wygrania będą prezenty, m.in. sprzęt RTV (radiowo-telewizyjny) i AGD (artykuły gospodarstwa domowego).

Od poniedziałku, 6 grudnia br. na antenie pojawią się kolejne świąteczne akcje, m.in. wspólne ze słuchaczami śpiewanie hitu zespołu Wham! „Last Christmas”. W każdy piątek świąteczny weekend w RMF FM otwierać będzie Orkiestra na Dużym Rowerze - zespół, który zagra hity w nietypowych aranżacjach. Stacja będzie też w akcji „Na święta chcę... cię przeprosić” godzić pokłóconych znajomych, przyjaciół, członków rodzin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...