reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pasmo serialowe w grudniu w CBS Europa

dodano: 2021-12-06 03:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W grudniu br. kanał telewizyjny CBS Europa poleca swoim widzom w ramach pasma serialowego takie premierowe produkcje jak „Mamo, wróć” („Come Home”) i „Rok z rokiem” („Years and Years”).

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w grudniu br. kanał CBS Europa zaprasza widzów na premiery dwóch wyjątkowych i emocjonujących mini seriali. Na antenie pojawi się trzyodcinkowy dramat rodzinny „Mamo, wróć”, czyli historia o Marie i Gregu, małżeństwie z 19-letnim stażem i z trójką dzieci. Niespodziewanie Marie podejmuje decyzję o rozwodzie, burząc w ten sposób pozorny rodzinny spokój. Rozpoczyna się sądowa batalia o prawo do opieki nad dziećmi, ale też próba zrozumienia swoich emocji i nauka radzenia sobie z nimi. Natomiast „Rok za rokiem” to fascynujący, futurystyczny dramat opowiadający o tym, w jaki sposób Wielka Brytania powoli zmienia się w dyktaturę. Serial śledzi losy zwykłej, manchesterskiej rodziny na przestrzeni 15 lat dynamicznych przemian politycznych i społecznych. Pierwszy odcinek serialu „Mamo, wróć” zostanie wyemitowany w poniedziałek, 6 grudnia br. o godzinie 21:00, natomiast premiera serialu „Rok za rokiem” odbędzie się w poniedziałek, 13 grudnia br. o godzinie 21:00 (więcej tutaj).

Grudzień 2021 roku w ofercie kanału CBS Europa:

„Mamo, wróć” („Come Home”)
produkcja: Wielka Brytania, 2018 rok, reżyseria: Daniel Brocklehurst, obsada: Paula Malcomson, Christopher Eccleston, Anthony Boyle, Brandon Brownlee, Darcey McNeeley, Lola Petticrew, Kerri Quinn, Rhys Dunlop i Patrick O’Kane
emisja: codziennie (od 6 grudnia br.) o 21:00

Kameralny dramat rodzinny o zaskakującej sile wyrazu. Po 19 latach związku Marie decyduje się na rozstanie z mężem. Jest znudzona małżeństwem i postanawia „zacząć na nowo”. Greg nie może zrozumieć decyzji żony. Nie wszystko w ich życiu się układało, lecz jest przecież trójka dzieci. Stopniowo poznajemy powody decyzji Marie, a także charaktery poszczególnych członków rodziny. Każde z nich przeżywa na swój sposób rozpad rodziny. Niebawem Marie i Greg spotkają się w sądzie, walcząc o prawo do dzieci. Ten trzyodcinkowy serial będzie emitowany w kanale CBS Europa codziennie o godzinie 21:00. W poniedziałek, 6 grudnia br. stacja pokaże odcinek pierwszy, we wtorek, 7 grudnia br. odcinek drugi, a w środę, 8 grudnia br. odcinek trzeci.

„Rok za rokiem” („Years and Years”)
produkcja: Wielka Brytania/Stany Zjednoczone Ameryki, 2019 rok, reżyseria: Russell T. Davies, obsada: Russell Tovey, Rory Kinnear, T'Nia Miller, Ruth Madeley, Anne Reid, Jessica Hynes, Emma Thompson, Dino Fetscher, Maxim Baldry, Lydia West, Jade Alleyne i Sharon Duncan-Brewster
emisja: codziennie (od 13 grudnia br.) o 21:00

Fantastyka wyjątkowo bliska, czyli manchesterska rodzina i zmieniający się świat. Rok 2019. Vivian Rook, bizneswoman z ambicjami politycznymi, wywołuje skandal swoimi bezpośrednimi sądami wygłoszonymi w telewizyjnym programie. Gdy elity są oburzone, zwykli ludzie zachwycają się szczerością aspirującej polityczki. Tymczasem pochodząca z Manchesteru rodzina Lyonsów świętuje narodziny dziecka Rosie - jednej z czwórki rodzeństwa wychowanego przez babcię Muriel. Wkrótce widzowie poznają losy członków tej zwyczajnej rodziny żyjącej w świecie niebezpiecznie zmierzającym do dyktatury. Ten sześcioodcinkowy serial będzie emitowany w kanale CBS Europa codziennie, po dwa odcinki, w godzinach 21:00 i 22:05. W poniedziałek, 13 grudnia br. stacja pokaże odcinki pierwszy i drugi, we wtorek, 14 grudnia br. odcinki trzeci i czwarty, a w środę, 15 grudnia br. odcinki piąty i szósty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...