dodano: 2021-12-06 11:40
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt – Inter Mediolan. Transmisje live z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1
13:45 Snooker: Scottish Open: Dzień 2
16:00 Snooker: Scottish Open: Dzień 2
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: CD Bidasoa Irun – Orlen Wisła Płock
22:30 Snooker: Scottish Open: Dzień 2 nSport+
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – BAXI Manresa
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz Polsat Sport Premium 1
18:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: RB Lipsk – Manchester City
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – Inter Mediolan Polsat Sport Premium 2
16:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: Real Madryt – Inter Mediolan
18:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Paris Saint-Germain – Club Brugge KV
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: AC Milan – Liverpool FC Polsat Sport Premium 3
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Portoryko – Uzbekistan
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: FC Porto – Atletico Madryt Polsat Sport Premium 4
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: AFC Ajax – Sporting CP
Polsat Sport Premium 5
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund – Besiktas JK
Polsat Sport Premium 6
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Szachtar Donieck – Sheriff Tyraspol
Polsat Sport
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Kamerun – Polska
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Rosja – Serbia
01:30 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: Sada Cruzeiro – Fooland Sirjan Polsat Sport Extra
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: SC Prometey Dnipro – Developres Bella Dolina Rzeszów
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Holandia – Szwecja
22:00 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: UPCN San Juan – Funvic Natal Polsat Sport News
18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: Sparta Praga – Rogle Angelholm
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Francja – Czarnogóra Super Polsat
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Kamerun – Polska
Sportklub
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: AS Monaco Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
Viaplay
19:00 Bilard: Mosconi Cup, Londyn: Dzień 1
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Detroit Red Wings – Nashville Predators
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Montreal Canadiens – Tampa Bay Lightning
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Ottawa Senators – New York Islanders
01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Toronto Maple Leafs – Columbus Blue Jackets
01:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Buffalo Sabres – Anaheim Ducks
02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: St. Louis Blues – Florida Panthers
02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Winnipeg Jets – Carolina Hurricanes
02:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Chicago Blackhawks – New York Rangers
03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: Edmonton Oilers – Minnesota Wild
04:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL: San Jose Sharks – Calgary Flames
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.