reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielka awaria Viaplay podczas Der Klassiker

dodano: 2021-12-04 20:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Viaplay Bundesliga W sobotni wieczór część subskrybentów Viaplay, nastawionych na oglądanie spotkania Borussia Dortmund - Bayern Monachium w 14. kolejce Bundesligi, doznało ogromnego rozczarowania. W wyniku trwającej około 30 minut podczas pierwszej połowy meczu awarii, nie mogli oni zobaczyć m.in. jednego z dwóch goli Roberta Lewandowskiego. Viaplay informuje, że „najmocniej przeprasza za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją”, podczas gdy dotknięci tą sprawą subskrybenci domagają się rekompensaty lub po prostu decydują się na anulowanie subskrypcji Viaplay.

NENT Group
Viaplay awaria przepraszamy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Słynny Der Klassiker rozpoczął się 4 grudnia o godz. 18:30. Do awarii Viaplay, skutkującej brakiem transmisji, doszło już w pierwszych minutach meczu, tuż przed bramką Roberta Lewandowskiego, wyrównującą na 1:1. Subskrybenci nie mogli śledzić meczu Bundesligi przez kilkadziesiąt minut. Kiedy już transmisja wróciła, Viaplay poinformował w mediach społecznościowych, że bardzo przeprasza za wszelkie niedogodności.
 
W związku z sobotnią awarią, na Viaplay wylała się w mediach społecznościowych fala krytyki ze strony użytkowników tej usługi. Część z nich domaga się rekompensaty, a inni informują, że anulowali już subskrypcję. Miesięczny koszt dostępu do Viaplay wynosi 34 zł miesięcznie.

6 grudnia wieczorem Viaplay wydał oficjalne oświadczenie na temat problemów z transmisją Der Klassiker.
 

- Wiemy, że niektórzy użytkownicy korzystający z dostępu do naszego serwisu za pośrednictwem konta Viaplay mieli trudności związane z odbiorem transmisji sobotniego meczu Bundesligi. Obecnie pracujemy bardzo intensywnie, by upewnić się, że przyczyna zaistniałego problemu technicznego została szybko i skutecznie rozwiązana. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta - informuje Viaplay.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...