reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra rozdaje świąteczne prezenty

dodano: 2021-12-06 15:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra TV Smart dekoder Android TV Z okazji zbliżających się świąt Vectra przygotowała dla nowych i obecnych klientów prezenty i oferty specjalne. Internet światłowodowy o szybkości do 600 Mb/s można teraz zamówić w atrakcyjnych paczkach i niższych cenach. Jest też prezent w postaci zestawu 11 kanałów CANAL+, dostępu do serwisów HBO i Tidal oraz kanałów Eleven Sports przez pół roku w prezencie. Ze wszystkich ofert świątecznych będzie można skorzystać do 6 stycznia 2022 roku.

Vectra
Vectra święta 2021


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta dla nowych klientów

Osoby decydujące się na wybór usług Vectry mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Świąteczny Super Hit”, w ramach której otrzymają internet światłowodowy do 600 Mb/s (wysyłanie z szybkością do 60 Mb/s).

Ponadto oferta obejmuje usługi telewizji, np. pakiet Złoty, a w nim 137 kanałów (w tym 92 HD), jak również dekoder TV Smart 4K Box z Android TV. Co więcej klienci decydujący się na wybór oferty otrzymują prezent w postaci zestawu 11 kanałów CANAL+, dostępu do serwisów HBO i Tidal oraz kanałów Eleven Sports przez pół roku w prezencie. To wszystko w cenie 84,99 zł za miesiąc, przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy.

Chętni mogą wybrać niemal bliźniaczą ofertę, ale z jeszcze większym pakietem telewizyjnym (pakiet Platynowy obejmujący 176 kanałów, w tym 122 HD), której koszt to 99,99 zł miesięcznie.

Dodatkowo na zainteresowanych czekają paczki obejmujące internet światłowodowy do 600 Mb/s, pakiet telewizyjny Stalowy z dekoderem TV Smart 4K Box oraz dostępem do CANAL+ i Tidal na sześć miesięcy w prezencie, w cenie 64,99 zł miesięcznie.

Vectra przygotowała również oferty świąteczne dla osób, zainteresowanych wyłączenie usługą internetu. Za 49,99 zł miesięcznie operator proponuje internet światłowodowy do 600 Mb/s. Do pakietu firma dołącza prezent – dostęp do serwisu muzycznego Tidal na pół roku bez dodatkowych opłat.

Oferta dla obecnych klientów

Vectra przygotowała dla obecnych klientów specjalną promocję: zestaw kanałów premium CANAL+ Prestige przez pierwsze 3 miesiące za 0 zł (przy umowie na 12 miesięcy). Natomiast abonenci, którym kończy się umowa, mogą wybrać dostęp do jednego z dwóch serwisów Premium (HBO lub CANAL+) w prezencie na pół roku, decydując się na przedłużenie kontraktu.


Wszystkie oferty świąteczne są dostępne do 6 stycznia 2022 r.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...