reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio z nowym konkursem i nie tylko

dodano: 2021-12-08 00:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W mikołajki - w poniedziałek, 6 grudnia br. - na antenie Rock Radia (Agora) pojawił się nowy konkurs, w którym niemal przez 3 tygodnie słuchacze będą mogli wygrać gotówkę na świąteczne prezenty. Jak zapowiada nadawca, zabawa pod hasłem „Ssanie Mikołaja” wymaga od nich uważnego słuchania programu stacji i szybkiej odpowiedzi na konkursowe pytanie. Także w poniedziałek, 6 grudnia br. Rock Radio (na stronie internetowej rockradio.pl) rozpoczęło plebiscyt na „Rockowy numer wszech czasów”, którego wyniki słuchacze poznają w ostatni dzień 2021 roku (w sylwestra, w piątek, 31 grudnia br.).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 6 grudnia br. Rock Radio zaprasza wszystkich do udziału w nowej zabawie antenowej, w której nagrodą jest gotówka na świąteczne prezenty. W konkursie „Ssanie Mikołaja” słuchacze muszą odgadnąć, co spadło z sań tylko po odgłosie upadającego przedmiotu. Pula nagrody co godzinę rośnie o 50 zł - jak informuje nadawca - aby otrzymać wygraną wystarczy uważnie słuchać programu stacji od 10:00 do 16:00 i zadzwonić pod numer telefonu 22 4444066. Zabawa będzie rozgrywana na antenie od poniedziałku do piątku - do czwartku, 23 grudnia br.

W mikołajki - w poniedziałek, 6 grudnia br. - ruszył też coroczny plebiscyt Rock Radia na „Rockowy numer wszech czasów”. Słuchacze rozgłośni mogą głosować na swoje ulubione piosenki na stronie internetowej rockradio.pl. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na antenie stacji w ostatni dzień tego roku - w sylwestra, w piątek, 31 grudnia (więcej tutaj).

Nowy konkurs Rock Radia oraz plebiscyt na „Rockowy numer wszech czasów” są promowane na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Ssanie Mikołaja” i „Rockowy numer wszech czasów” w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
„Ssanie Mikołaja” i „Rockowy numer wszech czasów” w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...