reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lombard. Życie pod zastaw” 10 wkrótce w TV Puls

dodano: 2021-12-08 04:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” Ekipa serialu Telewizji Puls i Studia A (ATM Grupa) „Lombard. Życie pod zastaw” rozpoczęła zdjęcia do nowego, 10. sezonu tej produkcji. Wystąpią Dominika Skoczylas, Alicja Binek, Paulina Jeżewska, Rita Weinar, Agata Szafrańska, Małgorzata Szeptycka, Małgorzata Rożniatowska, Jerzy Górski, Michał Chorosiński, Arkadiusz Tańcula, Rafał Cieluch, Bogdan Kalus, Krzysztof Hanke i Zbigniew Buczkowski. Premiera odcinków (w tym 500. całości) odbędzie się wiosną 2022 roku w TV Puls. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponad 4 lata emisji, 4 „Telekamery Tele Tygodnia” (w tym „Złota Telekamera Tele Tygodnia”), 10 sezonów i jubileuszowy 500. odcinek - taki bilans odnotuje wiosną 2022 roku serial „Lombard. Życie pod zastaw”. Jak pracę na planie wspominają aktorzy i co zdradzają na temat dziesiątego sezonu? Spytaliśmy o to Zbigniewa Buczkowskiego i Arkadiusza Tańculę, którzy w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” występują od pierwszych odcinków: 

- To niesamowite, że zaraz kręcimy 500. odcinek! Muszę powiedzieć, że wcale nie zauważyłem, że to tak szybko minęło. Pracujemy w tak dobrym gronie, nasza ekipa jest tak fantastyczna, że znakomicie czujemy się grając w tym serialu, odtwarzając nasze role - mówi Zbigniew Buczkowski, który w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” gra Kazimierza Barskiego, właściciela lombardu. - Mam nadzieję, że w nowym, dziesiątym sezonie serialowa rodzina nam się trochę powiększy - dodaje.

- Mam zaszczyt grać w „Lombardzie...” od pierwszego dnia zdjęciowego a po prawie pięciu latach pracy, nasza ekipa jest praktycznie jak rodzina - tak bardzo się ze sobą zżyliśmy. Nie sadziłem, ze zostanę w „Lombardzie...” na tak długo, mój wątek miał się ograniczyć do kilku odcinków, ale potem okazało się, że widzom spodobał się mój „czarny charakter”, który dodawał dramaturgii. Cieszę się, że znów spotykamy się na planie, bo wiosną  startujemy z dziesiątym sezonem. W ostatnim odcinku dziewiątego sezonu, grany przeze mnie Ryży oddał się w ręce sprawiedliwości. Po raz kolejny trafi do więzienia, ale czy rzeczywiście zabawi tam na długo? Ja nie wiem - uśmiecha się przewrotnie Arkadiusz Tańcula. - Sam jestem ciekawy, jak w nowym sezonie potoczą się losy Ryżego i Patrycji, czy jest jeszcze dla nich szansa na zbudowanie związku? Historię naszej serialowej miłości opowiada teledysk „Co przyniesie jutro?”, który można obejrzeć na YouTube - dodaje.


Jak zapewnia nadawca, nowy sezon zapowiada się emocjonująco, w lombardzie nie zabraknie nowych klientów i zaskakujących przedmiotów. Wśród nich widzowie zobaczą m.in. stylowy motocykl, zestaw narzędzi do terapii narzędziowej, kulki antystresowe, czy zabytkową prasę do owoców.  W lombardzie pojawią się  oczywiście stali, zaprzyjaźnieni klienci jak Filomena (w tej roli Małgorzata Rożniatowska), Hofer (Rafał Cieluch) czy Bogusław (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke) a wraz z nimi - zwariowane wątki. 

W życiu głównych bohaterów będzie jak zawsze sporo radości i wyzwań. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński) będą przygotowywać się do ślubu. W ich rodzinie nie zabraknie też zmartwień, których przysporzy im nastoletnia córka Mariusza, Julia (Alicja Binek), i jej podejrzane znajomości. Sporo zamieszania wywoła też pojawienie się pewnej osoby z przeszłości Andżeliki. Beata (Małgorzata Szeptycka) i Kazimierz odetchną z ulgą po powrocie Patrycji (Paulina Jeżewska) i ich ukochanego wnuczka Sebastiana. Mimo to Kazimierz nadal będzie czujny - głównie z powodu Ryżego. Czy Barscy byliby w stanie zaakceptować gangstera u boku ich synowej? Z kolei Benia (Rita Weinar) zacznie rozważać powrót do lombardu, a Marta (Agata Szafrańska) i Karol „Lolek” (Jerzy Górski) zaczną przygotowywać się na powiększenie rodziny. 

„Lombard. Życie pod zastaw” to produkcja Telewizji Puls i Studia A (ATM Grupa) ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial otrzymał od widzów trzy „Telekamery Tele Tygodnia”, których zwieńczeniem jest „Złota Telekamera”. W serialu regularnie pojawiają się też znani goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Zenon Martyniuk, Paweł Nastula, Radosław Liszewski, Michał Wiśniewski, Aleksander Doba, Bartek Marszałek, Tomasz Niecikowski „Niecik” i Kabaret z Konopi (więcej tutaj).
 
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek
Henryk Gołębiewski, Wiesław Karwatek, Dominika Skoczylas, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka i Jerzy Górski w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek


„Lombard. Życie pod zastaw” - sezon 10., premiera wiosną 2022 roku w TV Puls. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...