reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Small World” w serialowej wersji w stacjach Canal+

dodano: 2021-12-08 05:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Small World” W piątek, 10 grudnia br. o godz. 23:20 w Canal+ Premium i w nocy z piątku na sobotę, z 10 na 11 grudnia br. o godz. 0:20 w Canal+ 1 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek polskiej produkcji „Small World”, będącej serialową wersją filmu o tym samym tytule, którego producentem jest Vega Investments, a dystrybutorem Kino Świat. Reżyserem jest Patryk Vega, autorami scenariusza są Olaf Olszewski i Patryk Vega, a za zdjęcia odpowiadał Norbert Modrzejewski. W obsadzie znaleźli się Julia Wieniawa-Narkiewicz, Marieta Żukowska, Ewa Dolska, Jessica Sara Witeńko, Anastasiya Mikulchina, Montserrat Roig De Puig, Alexander Serebryakov, Oleg Veber, Piotr Stramowski i Piotr Adamczyk.

Kino Świat „Small World”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serialowa wersja mrocznej fabuły Patryka Vegi o międzynarodowym handlu dziećmi. Jak zapowiada nadawca, z tej pełnej rozmachu i rozgrywającej się na całym świecie opowieści o seksualnym wykorzystywaniu nieletnich, widzowie dowiadują się o złym obliczu świata, z którego często w ogóle nie zdajemy sobie sprawy. Przepełniona emocjami fabuła opowiada o uprowadzeniu małej polskiej dziewczynki i losach policjanta, który za wszelką cenę chce dowiedzieć się co się stało z dzieckiem i odnaleźć je, choćby po latach i na końcu świata. Tylko czy wtedy będzie w niej choć odrobina tej niewinnej małej istotki sprzed porwania?

W międzynarodowej obsadzie serialu, obok polskich aktorów - Piotra Adamczyka („Karol - człowiek, który został papieżem”, „Och Karol 2” i „Hawkeye”), Julii Wieniawy-Narkiewicz („Rodzinka.pl”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Kobiety mafii”) i Mariety Żukowskiej („Botoks”, „Nieruchomy pocieszyciel” i „Majka”), widzowie zobaczą również zagraniczne gwiazdy kina - Aleksieja Serebriakowa („Lewiatan” i „9 kompania”) i Enrique Arce („Dom z papieru” i „Terminator: Mroczne przeznaczenie”).

Serial składa się z trzech odcinków. W Canal+ Premium pierwszy z nich zostanie pokazany premierowo w piątek, 10 grudnia br. o godzinie 23:20, drugi w nocy z piątku na sobotę, z 10 na 11 grudnia br. o godzinie 0:05, a trzeci w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 12 na 13 grudnia br. o godzinie 0:05, natomiast w Canal+ 1 pierwszy z nich zostanie wyemitowany premierowo w nocy z piątku na sobotę, z 10 na 11 grudnia br. o godzinie 0:20, drugi w nocy z piątku na sobotę, z 10 na 11 grudnia br. o godzinie 1:05, a trzeci w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 12 na 13 grudnia br. o godzinie 1:05

Dodajmy, że film „Small World” pojawił się w kinach w piątek, 10 września 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Julia Wieniawa-Narkiewicz i Piotr Adamczyk na plakacie promującym kinową emisję filmu „Small World”, foto: Kino Świat
Julia Wieniawa-Narkiewicz i Piotr Adamczyk na plakacie promującym kinową emisję filmu „Small World”, foto: Kino Świat


„Small World” - serial, emisja w Canal+ Premium i Canal+ 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...