reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CI Polsat HD i Dizi HD w ofercie sieci Promax

dodano: 2021-12-07 11:00
autor: Anita Kaźmierska / Łukasz Knapik | źródło: Promax/satkurier.pl

Promax W poniedziałek, 6 grudnia oferta sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego powiększyła się o kanał Dizi HD (na pozycji numer 50) od SPI International B.V. oraz o stację Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD, 170) od A+E Networks (we współpracy z Grupą Polsat Plus). Ponadto z A+E Networks operator podpisał umowę o przedłużeniu współpracy przy dystrybucji kanałów History HD (164) i History2 HD (165).

Promax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne:

Nazwa na dekoderze: Crime+Investigation Polsat HD
Nr na dekoderze: 170
Częstotliwość: 370 MHz
Modulacja: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Nazwa na dekoderze: Dizi HD
Nr na dekoderze: 50
Częstotliwość: 578 MHz
Modulacja: QAM 128
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Kryminalny kanał dokumentalny Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD) od poniedziałku, 6 grudnia 2021 roku pojawił się w ofercie podstawowej wielkopolskiej sieci Promax.
 

- Cieszymy się, że Crime+Investigation powiększa swój zasięg w Wielkopolsce. Promax jest uznanym i ważnym dla A+E Networks operatorem w regionie, z którym od lat mamy bardzo dobrą współpracę. Dodanie Crime+Investigation do oferty pakietu podstawowego to dowód uznania dla wysokiej jakości naszych kanałów. Crime+Investigation posiada najszerszą na naszym rynku ofertę polskich produkcji dokumentalnych, które są wysoko cenione przez naszych widzów za rzetelną analizę spraw kryminalnych, o których czytamy na co dzień w nagłówkach gazet. Abonenci Promax zyskają dostęp do wysokiej jakości programów dokumentalnych, które ukazują popularną tematykę „true crime” nadając jej emocjonalny wymiar

- komentuje Karol Bek, dyrektor do spraw komercyjnych A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.

Współpraca A+E Networks z firmą Promax rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy abonenci wielkopolskiej sieci otrzymali dostęp do kanałów History HD i History2 HD. W grudniu 2021 roku firmy podpisały umowę o przedłużeniu współpracy oraz włączeniu kanału Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD).
 

- Cieszymy się, że do portfolio kanałów telewizji cyfrowej Promax dołącza tak silna i dobrze kojarzona marka jak Crime+Investigation. Jesteśmy przekonani, że bogata oferta wyłącznie dokumentalnych treści wyróżniająca ów kanał na tle innych oraz mnogość polskich produkcji sprawią, że szybko zyska on uznanie wśród naszych abonentów. Biorąc pod uwagę nieustannie rosnącą popularność treści tego typu jesteśmy przekonani, że wielu z nich odkrywanie świata prawdziwych zbrodni, intryg i tajemnic pochłonie bez reszty

- mówi Marta Krzyżanowska, kierownik Działu Marketingu Promax.

Kanał Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD) rozpoczął nadawanie w 2018 roku (więcej tutaj i tutaj). To wersja w wysokiej rozdzielczości stacji Crime+Investigation Polsat - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Kanał ten na polskim rynku pojawił się w 2010 roku pod nazwą Crime & Investigation Network. Od 2011 roku, w wyniku współpracy grup A+E Networks i Cyfrowy Polsat, stacja funkcjonowała jako Crime & Investigation Network Polsat, a obecnie jako Crime+Investigation Polsat. W ramówce kanału widzowie znajdą programy poświęcone zbrodniom. Jak czytamy w opisie, Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD) zabiera widzów do świata autentycznych zbrodni, w poszukiwaniu prawdy, sprawiedliwości i lepszego zrozumienia przestępczych zachowań. Każda podróż ma charakter osobisty i emocjonalny, w każdej głos zabierają śledczy, specjaliści i osoby najbardziej dotknięte. Crime+Investigation jest dostępny w ponad 60 milionach gospodarstw domowych na 100 rynkach na świecie. Crime+Investigation jest dostępny w ponad 6 milionach gospodarstw domowych w Polsce. Program można zobaczyć w sieci Promax na kanale numer 170 od pakietu Podstawowego HD. Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD) to kanał kryminalny powstający we współpracy A+E Networks z Grupą Polsat Plus, który zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. - Próbujemy zrozumieć motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni. Pozwalamy mówić wszystkim stronom, dzięki czemu nasz kanał jest autentyczny - informuje nadawca.

W czwartek, 1 kwietnia br. spółka Kino Polska TV (grupa SPI International B.V.) wprowadziła na polski rynek kanał Dizi HD, początkowo zapowiadany przez nadawcę pod nazwą Timeless Drama Channel (TDC). W ofercie stacji widzowie znajdą tureckie seriale fabularne. Jak czytamy w opisie, Dizi HD to kanał telewizyjny SPI International B.V., który zabiera widzów w pasjonującą podróż do świata tureckich seriali. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali premium, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Dizi HD prezentuje chwytające za serce historie przedstawione na tle tureckiej kultury, sposobu życia i unikalnej ścieżki dźwiękowej (więcej tutaj).

- Dekodery zaktualizują się automatycznie. W przypadku modułów CAM oraz abonentów którzy chcą szybciej uzyskać dostęp do kanałów Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD) i Dizi HD polecamy samodzielne przeskanowanie pasma - informuje operator.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie do oferty sieci Promax dołączyły takie kanały telewizyjne jak TVP Kobieta HD, Silver TV HD/Antena HD (więcej tutaj), Super Polsat HD, Eska Rock TV, TVP Dokument HD, Polsat Doku HD, Wydarzenia 24 HD (więcej tutaj), Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD i Canal+ Now HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnia Radio 357 (więcej tutaj). Okresowo abonenci zyskali dostęp do stacji telewizyjnej TVP 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...