reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sylwester Szczęścia w Polsacie, wprost ze Stadionu Śląskiego

dodano: 2021-12-08 16:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów Po dwuletniej przerwie Telewizja Polsat powraca na Stadion Śląski, by wspólnie świętować Sylwester Szczęścia 2021/2022. - Pełni optymizmu i radości możemy się spotkać i razem tanecznym krokiem przywitać Nowy Rok! Będą z nami miedzy innymi: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell - wokalistka Boney M., Dr. Alban i Paweł Domagała - informuje organizator.

Telewizja Polsat
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To będzie niezapomniana noc! Bądźcie z nami podczas relacji na żywo z najlepszego koncertu ostatniego dnia tego roku i z przytupem oraz w szampańskich humorach przywitajcie kolejny rok! Pozwólcie nam się porwać w tę wyjątkową muzyczną podróż, podczas której usłyszymy największe hity lat i dekad! - zachęca Telewizja Polsat.

Sylwestrowe świętowanie z Polsatem rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20:00. Nowy Rok przywitają gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego zagra Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila. Doda jak zawsze udowodni, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabierze wszystkich tam, gdzie ma swój dom, a Ewelina Lisowska zaprowadzi w stronę słońca. Dawid Kwiatkowski pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste, a Enej podaruje nam kamień z napisem LOVE.

Koncert to nie jedyna atrakcja. Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują gorące układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca.

Imprezę poprowadzą m.in. niezastąpiony Krzysztof Ibisz i energetyczna Karolina Gilon.

Za organizację odpowiada Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski.

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna m.in. w telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News. Start 31 grudnia o godz. 20:00, na żywo wprost ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...