reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play Now TV: Odkodowany Pakiet Extra, Viaplay bez opłat

dodano: 2021-12-09 13:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Now TV otwarte okno 2021 Wszystkie 34 kanały z pakietu Extra są teraz oferowane w Play Now TV i Play Now w ramach otwartego okna. A wśród nich stacje filmowe, popularno-naukowe, dokumentalne, sportowe, motoryzacyjne i muzyczne, m.in. Crime+Investigation Polsat, History2, BBC Brit, BBC Earth, Extreme Channel, Ginx eSports TV, Motowizja, MTV Live HD, AXN, 13 Ulica, AMC, Epic Drama, Sci Fi, Kino Polska czy Romance TV.

Play
Play Now TV otwarte okno 2021


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Otwarte okno na pakiet Extra w usługach Play Now i Play Now TV będzie obowiązywało do 9 stycznia 2022 roku, czyli przez okres jednego miesiąca. Osoby, które będą chciały dalej oglądać kanały zawarte w tym pakiecie, będą mogły go samodzielnie aktywować - pierwsze 30 dni jest darmowe, po tym okresie cena wynosi 20 zł miesięcznie, bez zobowiązań.

Viaplay bez dodatkowych opłat dla użytkowników Play Now TV z dekoderem TV Box

Dodatkowo, dzięki współpracy z Viaplay, użytkownicy TV Box mogą do końca stycznia korzystać z promocyjnego, bezpłatnego dostępu do platformy Viaplay. Wystarczy założyć konto w serwisie za pośrednictwem linku otrzymanego w SMS od operatora. Link można uzyskać w każdej chwili wysyłając z numeru do zarządzania usługą telewizyjną SMS o treści Link pod numer 802.

31 stycznia 2022 roku dostęp do platformy zostanie wyłączony, a zainteresowani klienci będą mogli skorzystać z jednej z ofert na dostęp do Viaplay.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...