Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii
(więcej tutaj), klubowe mistrzostwa świata siatkarzy
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 2
(więcej tutaj), 100-lecie Polskiego Związku Tenisowego, gala bokserska Polsat Boxing Promotions 4
(więcej tutaj), gala bokserska Top Rank
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj) oraz e-sport - Valorant - Valorant Champions
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
11 grudnia (sobota)
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: drużynowe skoki akrobatyczne, Polsat Sport News
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsa
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:50 (Eurosport 2) i 9:00 (Polsat Sport News)
snowboard, Puchar Świata w Bannoje: slalom gigant równoległy, Polsat Sport News i Eurosport 2
9:15
Formuła 2, Grand Prix Abu Zabi: 1. wyścig, Polsat Sport Extra
10:00
bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30
Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
11:00
tenis ziemny, 100-lecie Polskiego Związku Tenisowego, mecz gry pojedynczej w Zielonej Górze: Polska - Czechy, Polsat Sport News
11:30 (Polsat Sport Extra) i 12:00 (Eurosport 2)
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Val Thorens: skicross, Polsat Sport Extra i Eurosport 2
12:00
biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 1
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:50 (w sobotę, 11 grudnia br., Eurosport 2) i 1:00 (w nocy z soboty na niedzielę, z 11 na 12 grudnia br., Polsat Sport News)
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: jazda po muldach, Polsat Sport News i Eurosport 2
12:30
tenis ziemny, 100-lecie Polskiego Związku Tenisowego, mecz gry pojedynczej w Zielonej Górze: Polska - Czechy, Polsat Sport News
12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
13:00
Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
13:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3
13:25
Sky Bet Championship: Huddersfield Town FC - Coventry City FC, Eleven Sports 3
14:00 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport
14:00
biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg sztafetowy kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
14:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
14:30
tenis ziemny, 100-lecie Polskiego Związku Tenisowego, mecze gry podwójnej i mieszanej w Zielonej Górze: Polska - Czechy, Polsat Sport News
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
14:45
PlusLiga: Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
15:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Czarnogóra - Rosja, Polsat Sport Extra
15:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Rumunia - Portoryko, Polsat Sport Premium 1
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:55
Sky Bet Championship: West Bromwich Albion FC - Reading FC, Eleven Sports 3
16:00
bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: monobob kobiet, Polsat Sport News
16:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2
17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
17:20 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News
17:20
Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport
17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:30
Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1
17:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
17:50
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Serbia - Francja, Polsat Sport News
17:50
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Kazachstan - Holandia, Polsat Sport Premium 1
18:00
e-sport, Valorant: Valorant Champions - Berlin 2021, Polsat Games
18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
19:00 (Polsat Sport Fight), 19:39 (Polsat Sport) 20:00 (Super Polsat) i 20:20 (Polsat Sport Extra)
gala bokserka Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight
18:25
La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Elche CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
19:00
Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz, Polsat Box Go
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:50
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
20:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Słowenia - Polska, Polsat Sport
20:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Szwecja - Norwegia, Polsat Sport Premium 2
20:25
KSW58, Polsat Sport Fight
20:30
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Stal Nysa, Polsat Sport News
20:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - AS Saint-Etienne, Eleven Sports 3
21:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
21:10
Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport Premium 1
21:25
Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - Boavista FC Porto, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
22:30
łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport News
23:00
SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Kioene Padwa, Polsat Sport Extra
23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
Noc z 11 na 12 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:20
klubowe mistrzostwa świata siatkarzy: finał, Polsat Sport
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
Formuła 2, Grand Prix Abu Zabi: 2. wyścig, Polsat Sport Extra
1:00
e-sport, Valorant: Valorant Champions - Berlin 2021, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
3:00
gala bokserska Top Rank w Nowym Jorku, Polsat Sport
3:00
Ultimate Fighting Championship 269 (UFC269), Polsat Sport Extra
4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12 grudnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
6:00
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: skoki akrobatyczne, Polsat Sport News
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:35 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsa
8:00
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: drużynowe skoki akrobatyczne, Polsat Sport News
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
9:00
bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra
9:55
Formuła 2, Grand Prix Abu Zabi: 3. wyścig, Polsat Sport News
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport
10:30
bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6
11:30 (Polsat Sport Extra) i 12:00 (Eurosport 1)
biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg sztafetowy mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
11:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: parada kierowców, Eleven Sports 1
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
12:25
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 4
12:30
Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole, Polsat Box Go
12:55
Scottish Premiership: FC Heart of Midlothian Edynburg - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1
12:55
Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique OSC - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2
13:00 (Eleven Sport 1) i 13:50 (Polsat)
Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1
13:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
13:30
bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News
14:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
14:15 (Polsat Sport Extra) i 14:30 (Eurosport 1)
biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
14:25
Eredivisie: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 4
14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
14:45
PlusLiga: GKS Katowice - Projekt Warszawa, Polsat Sport
14:55
Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Mlada Boleslav, Polsat Sport Premium 2
14:55
Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
15:00
bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News
15:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Argentyna - Japonia, Polsat Sport Extra
15:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Kongo - Czechy, Polsat Sport Premium 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:15 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
16:40
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 3
16:55 (Eleven Sports 4) i 17:00 (Canal+ Sport 2)
Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2
komentują: Marcin Grzywacz i Michał Świrkula (w Eleven Sports 4) oraz Tomasz Smokowski i Piotr Grabowski (w Canal+ Sport 2)
17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2
17:00„ Leo Messi” - ilm dokumentalny, Eleven Sports 3
17:10 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News
17:20
Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport
17:30
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - FC Empoli, Eleven Sports 1
17:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
17:50
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Austria - Chorwacja, Polsat Sport Premium 1
17:50
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Korea Południowa - Węgry, Polsat Sport Premium 2
17:55
Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - Bohemians Praha 1905 Praga, Polsat Sport Premium 5
17:55
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2
18:00
SuperLegA: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza, Polsat Sport News
18:00
e-sport, Valorant: Valorant Champions - Berlin 2021, Polsat Games
18:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
18:25
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3
18:55
Liga Portugal Bwin: FC Famalicao - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:50 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:50
La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 1
19:55
Eredivisie: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2
20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
20:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Dania - Niemcy, Polsat Sport News
20:20
mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii: Hiszpania - Brazylia, Polsat Sport News
20:30
PlusLiga: Trefl Gdańsk - LUK Lublin, Polsat Sport
20:40 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2
20:40
Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3
21:00
łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra
21:25
Liga Portugal Bwin: FC Porto - SC Braga, Eleven Sports 4
21:40
KSW59, Polsat Sport Fight
22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:15 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1
23:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
Noc z 12 na 13 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
e-sport, Valorant: Valorant Champions - Berlin 2021, Polsat Games
2:00
snowboard, Puchar Świata w Bannoje: slalom równoległy, Polsat Sport News
2:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
4:00
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.