reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11 nowych kanałów w GONET.TV

dodano: 2021-12-09 21:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

GONET.TV W grudniu br. oferta platformy streamingowej GONET.TV została rozszerzona o 11 nowych kanałów: MTV Polska HD, MTV 00s, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra HD, Paramount Channel HD, Nickelodeon HD, TeenNick HD, Nick Jr., NickToons HD i NickMusic oraz czeski kanał Sport 5. Cena usługi nie uległa zmianie i nadal wynosi 29 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za 1 zł). Jak informuje operator GONET.TV, wkrótce w ofercie pojawi się też MTV 90s.

Nickelodeon
Nickelodeon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla wszystkich nowych w GONET.TV kanałów z portfolio ViacomCBS (MTV Polska HD, MTV 00s, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra HD, Paramount Channel HD, Nickelodeon HD, TeenNick HD, Nick Jr., NickToons HD i NickMusic) dostępna jest usługa catch-up TV na 7 dni wstecz. Natomiast w przypadku Sport 5 jest to aż 30 dni wstecz.

Pakiet GONET.TV w cenie 29 zł za miesiąc obejmuje ponad 100 stacji telewizyjnych i ponad 1200 filmów w bibliotece VOD. Możliwe jest w jego ramach oglądanie programów z archiwum do 30 dni wstecz oraz nagrywanie bez limitu. Możliwe jest również słuchanie ponad 34 tys. stacji radiowych. Ponadto GONET.TV daje klientom możliwość oglądania kanałów TV na żywo także za granicą, na terenie całej Unii Europejskiej, np. w trakcie urlopu lub wyjazdu służbowego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...