reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-20 - 2022-01-21

Sport w polskiej TV 11.12.2021

dodano: 2021-12-10 02:26 | aktualizacja: 2021-12-11 14:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet: Słowenia – Polska. Transmisja live z Pucharu Świata w Klingenthal w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Wolverhampton
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Manchester United
Komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Sevilla FC
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers – Orlando Magic

 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Herbalife Gran Canaria – BAXI Manresa

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers – Orlando Magic
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Venezia FC – Juventus FC

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – AC Milan
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – US Salernitana 1919

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Elche CF

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP – Boavista FC
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Huddersfield Town – Coventry City

16:00  Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion – Reading FC

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade de Reims – AS Saint-Etienne
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – US Salernitana 1919

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Elche CF

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP – Boavista FC
 
Eurosport 1

09:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saint-Moritz:
Supergigant kobiet

12:00 Biathlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:05 Biathlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

19:45 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

08:50 Snowboard: Puchar Świata,  Bannoje:
Slalom gigant równoległy

10:30 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

12:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Skicross

12:50 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Jazda po muldach

14:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Sprinty techniką dowolną kobiet i mężczyzn

16:00 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Naples:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

14:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Sprinty techniką dowolną kobiet i mężczyzn

 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – UD Levante
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – Getafe CF
komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

18:15 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
UD Almeria – Real Saragossa
komentarz: Karol Płatek, Jakub Kręcidło
 
Polsat Sport Premium 1

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Rumunia – Portoryko

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Kazachstan – Holandia

21:15 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – New York City FC
 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Szwecja – Norwegia



 
Polsat Sport

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
BKS Bostik Bielsko-Biała – Developres Bella Dolina Rzeszów

19:39 Boks: Polsat Boxing Promotions 4: 
Radomir Obruśniak – Caril Herrera

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Słowenia – Polska

00:30 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Finał

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Wasyl Łomaczenko – Richard Commey
 
Polsat Sport Extra

09:15 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 1

11:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Skicross

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sztafetowy kobiet

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Czarnogóra – Rosja

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot– Asseco Arka Gdynia

20:20 Boks: Polsat Boxing Promotions 4: 
Radomir Obruśniak – Caril Herrera

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 269: 
Charles Oliveira – Dustin Poirier
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 4: 
Radomir Obruśniak – Caril Herrera


 
Polsat Sport News

09:00 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Slalom gigant równoległy

11:00 Tenis: Polska - Czechy:
Mecz gry pojedynczej

12:30 Tenis: Polska - Czechy:
Mecz gry pojedynczej

14:30 Tenis: Polska - Czechy:
Mecze gry podwójnej i mieszanej

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Monobob kobiet

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Serbia – Francja

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Stal Nysa

22:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody
 
Super Polsat

20:20 Boks: Polsat Boxing Promotions 4: 
Radomir Obruśniak – Caril Herrera


 
TV6

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Słowenia – Polska


 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Darüşşafaka Tekfen – Semt77 Yalovaspor
Komentarz: Piotr Wesołowicz

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Türk Telekom – Beşiktaş Icrypex
Komentarz: Jakub Ryś

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
HDI Sigorta Afyon Belediye – Anadolu Efes
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – BAXI Manresa
Komentarz: Radosław Spiak

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Bitci Baskonia – Surne Bilbao Basket
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
TVP Sport

11:00 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Vikersund:
Konkurs indywidualny

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze – KS Azoty-Puławy

18:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Kontynentalny, Vikersund:
Konkurs indywidualny 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Carson:
Kudratillo Abdukachorov – Cody Crowley;
Nonito Donaire – Reymart Gaballo
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Reading FC – Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Kieler SV Holstein 1900 – SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – SV Darmstadt 1898

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Inter Mediolan – US SAassuolo

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Piotr Domagała, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Mateusz Juza

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
Växjö Lakers – Djurgårdens IF

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – VfB Stuttgart 1893
Komentarz: Dawid Król, Michał Zachodny

19:00 Hokej na lodzie: Liga NH:
Ottawa Senators – Tampa Bay Lightning

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 – FC St. Pauli
Komentarz: Marcin Borzęcki

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Buffalo Sabres – Washington Capitals

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Pittsburgh Penguins – Anaheim Ducks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
St. Louis Blues – Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Toronto Maple Leafs – Chicago Blackhawks

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
New York Islanders – New Jersey Devils

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Arizona Coyotes – Philadelphia Flyers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Calgary Flames – Boston Bruins

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Edmonton Oilers – Carolina Hurricanes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Seattle Kraken – Columbus Blue Jackets

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
Los Angeles Kings – Minnesota Wild

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NH:
San Jose Sharks – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...