reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GB News rozważa ekspansję międzynarodową

dodano: 2021-12-10 20:50
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

GB News Brytyjska stacja informacyjna GB News, która wystartowała 13 czerwca 2021 r. w wiązce brytyjskiej satelity Astra 2F (28,2°E), rozważa międzynarodową ekspansję. Bloomberg podaje, że spółka holdingowa All Perspectives przygląda się, w jaki sposób mogłaby rozpocząć działalność lokalną w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i we Włoszech.

GB News
GB News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednym z potencjalnych partnerów jest niemiecka grupa medialna Axel Springer, która na początku tego roku uruchomiła własny kanał telewizyjny Bild na podstawie popularnego tabloidu.

Plany o ekspansji są jednak uzależnione od tego, czy GB News będzie w stanie rozwijać swój krajowy biznes. Pół roku po trudnym technicznym starcie, GB News zmienia swój harmonogram. Dyrektor Andrew Neil zrezygnował po dwóch tygodniach, a prezenter Guto Harri został zwolniony za swoje zachowanie podczas dyskusji na temat antyrasizmu. Prezenterka programu śniadaniowego Kirsty Gallacher wycofała się z powodu złego stanu zdrowia. Za to do stacji dołączyli polityk Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, Nigel Farage oraz prezenter Sky News, Steve Dixon.

Obecnie stacja prowadzi kampanię marketingową, w której pojawiają się takie hasła, jak „Not the 9 O'clock News”, nawiązujące zarówno do serialu komediowego z lat 80-tych, jak i antyliberalnego programu GB News.

GB News jest dostępny na wszystkich głównych platformach w Wielkiej Brytanii, takich jak  Sky UK, Freeview, Virgin Media, YouView i Freesat. Zasięg kanału wynosi ponad 96% gospodarstw domowych

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...