reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Krecio” w kanale Boomerang

dodano: 2021-12-11 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang „Krecio” Każdy może być super bohaterem, nawet niepozorny Krecio - tytułowa postać nowego serialu animowanego Boomeranga. Odkąd mądry, zaradny i z wielkim hartem ducha Krecio uratował Krecie Miasto, razem z magiczną księgą Reggie pomaga jego mieszkańcom. Premiera brytyjskiej kreskówki „Krecio” („Moley”) odbędzie się w poniedziałek, 13 grudnia br. o godz. 15:00 w kanale Boomerang. Stacja w ramach pasma „Plac zabaw Boomeranga” wyemituje też brytyjski film „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” („Master Moley By Royal Invitation”).

Boomerang „Krecio”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Krecio” początkowo był tylko opowiastką pewnego taty, a stał się animacją dzięki dwóm dziewczynkom, które ukochały sobie wyjątkową historię bohatera. To one słuchały każdego wieczoru baśni wymyślonych przez swojego tatę, Jamesa Reatchlousa. Zamiast tradycyjnych książeczek opowiadał im do snu stworzone przez siebie losy bohaterskiego Krecia. Rodzina postanowiła powołać go do życia w formie kreskówki. Determinacja już dorosłych córek i taty w przekonywaniu studiów filmowych, aby stworzyć animację, sprawiła, że ich pomysł dotarł do najmłodszych widzów dzięki filmowi „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie”, który swoją premierę miał ponad rok temu na antenie Boomeranga. Teraz stacja zaprasza na kolejne przygody Krecia w premierowym serialu (więcej tutaj).

Bohater, po sukcesie pokojowej wyprawy do samej Królowej angielskiej, dzięki której kreciki i ludzie zawarli przymierze, jest gwiazdą Kreciego Miasta. Ale czy zdoła pomóc każdemu mieszkańcowi z osobna? Spróbuje wesprzeć przyjaciółkę Dotty w przejściu na roślinną dietę i zaprzestaniu jedzenia dżdżownic. Niestety, jego apetyt jest nieposkromiony i trudno mu pomóc Dotty. Poszuka sposobu na jego okiełznanie. Kiedy Borówka, pies angielskiej królowej, dostanie się do Kreciego Miasta, Krecio będzie wspierać go w powrocie na powierzchnię. We wszystkich specjalnych zadaniach jego pomocnikiem jest Reggie, czyli Mistyczny Podręcznik Magii. Razem tworzą duet nie do pokonania (więcej tutaj).

„Krecio” - emisja codziennie (od 13 grudnia 2021 roku) o godz. 15:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...