reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bezdroża Australii w kanale Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-12-11 11:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Ciężarówką po bezdrożach Australii” Niebezpieczne drogi, ciężkie ładunki i potężne ciężarówki. W poniedziałek, 13 grudnia br. o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu australijskiego programu „Ciężarówką po bezdrożach Australii” („Outback Truckers”). Australijski Outback to jeden z ostatnich dzikich terenów na Ziemi - jest rozległy, nieokiełznany i wyjątkowo niedostępny. Kierowcy ciężarówek przemierzających ten piękny, ale trudny obszar dobrze wiedzą, że nie istnieje tu żaden łatwy sposób dostania się z punktu A do punktu B. Ich praca to brud, kurz, wertepy i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa.

Polsat Viasat Explore „Ciężarówką po bezdrożach Australii”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tylko najtwardsi i najbardziej wykwalifikowani kierowcy mogą przewozić wielkie ładunki przez to piekło na Ziemi. Ich misja: dostarczyć ładunek na miejsce i wrócić cało. Premiera trzeciego sezonu serii „Ciężarówką po bezdrożach Australii” odbędzie się w poniedziałek, 13 grudnia br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.

W trzecim sezonie widzowie ponownie wyruszą w trasę po australijskich bezdrożach i dołączą do najtwardszych i najbardziej wykwalifikowanych kierowców ciężarówek na świecie. Bez nich i ich ciężkiej pracy Australia stanęłaby w miejscu. Swymi potężnymi autami dostarczają wszystko - od towarów pierwszej potrzeby po bydło, części turbin wiatrowych, sprzęt rolniczy, luksusowe jachty czy pszczoły.  

Jak zapowiada nadawca, w programie opowiedziane zostaną niezwykłe historie z życia kierowców tirów, którzy zapuszczają się jeszcze dalej i głębiej w dzicz Australii, przewożąc wielkie ładunki po niezwykle trudnych drogach, i przekraczając granice swoich możliwości. W tym sezonie widzowie będą świadkami między innymi wielkiej i pełnej trudów wyprawy Steve’a Grahame'a, który musi dostarczyć delikatny sprzęt do pozyskiwania energii słonecznej na bezludną wyspę. Jak się okaże, są drogi, z którymi nawet jeden z najbardziej doświadczonych kierowców nie miał jeszcze do czynienia. Widzowie dołączą również do najcięższej z ciężkich ekip transportowych z Rex Andrews Transport, która buduje 550-tonową i dłuższą od boiska piłkarskiego ciężarówkę (więcej tutaj).
 
Ciężarówka Kenworth w programie „Ciężarówką po bezdrożach Australii”, foto: Viasat World
Ciężarówka Kenworth w programie „Ciężarówką po bezdrożach Australii”, foto: Viasat World


„Ciężarówką po bezdrożach Australii” - sezon 3., emisja w poniedziałki (od 13 grudnia 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...