reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji powstaje kanał sportowy Udar

dodano: 2021-12-11 22:21 | aktualizacja: 2021-12-12 13:51
autor: RO | źródło: cableman.ru

kanał Udar Od stycznia 2022 roku w Federacji Rosyjskiej rozpocznie działalność nowy kanał sportowy Udar. Będzie oparty na krajowych treściach poświęconych walkom. Nad projektem pracują Narodowa Medialna Grupa (NMG) i firma Media-Telekom, będąca wspólnym przedsięwzięciem NMG i operatora Rostelekom.

Gołowkin vs Derewianczenko - boks Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Trzonem treści nowego kanału będzie szeroka gama sztuk walki z naciskiem na walki na pięści od wiodących rosyjskich i światowych wydarzeń, a także treści MMA, podało biuro prasowe NMG.

Udar ma być dystrybuowany w sieciach płatnej telewizji w Rosji, a w przyszłości rozszerzy się również na kraje WNP. Już w styczniu 2022 będzie dostępny w niektórych platformach cyfrowych. Strategicznym partnerem kanału w Rosji stanie się serwis wideo Wink, obejmujący całą bazę abonencką IPTV operatora Rostelekom.

Sztuki walki są trzecim najpopularniejszym sportem w Rosji po piłce nożnej i hokeju. Decyzja dyrektora generalnego Media-Telekom została podjęta z uwzględnieniem trendów rynkowych. Przykładowo, walki na pięści 23 listopada stały się oficjalnym sportem w Rosji.

Przypomnijmy, że NMG ma już sportowy kanał telewizyjny UFC (Ultimate Fighting Championship) promujący mieszane sztuki walki. Kanał został uruchomiony w 2019 roku. Również w Rosji nadaje utworzony w 2018 kanał M-1 Global (teraz zmienia markę na MMA).

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...