reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji powstaje kanał sportowy Udar

dodano: 2021-12-11 22:21 | aktualizacja: 2021-12-12 13:51
autor: RO | źródło: cableman.ru

kanał Udar Od stycznia 2022 roku w Federacji Rosyjskiej rozpocznie działalność nowy kanał sportowy Udar. Będzie oparty na krajowych treściach poświęconych walkom. Nad projektem pracują Narodowa Medialna Grupa (NMG) i firma Media-Telekom, będąca wspólnym przedsięwzięciem NMG i operatora Rostelekom.

Gołowkin vs Derewianczenko - boks Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Trzonem treści nowego kanału będzie szeroka gama sztuk walki z naciskiem na walki na pięści od wiodących rosyjskich i światowych wydarzeń, a także treści MMA, podało biuro prasowe NMG.

Udar ma być dystrybuowany w sieciach płatnej telewizji w Rosji, a w przyszłości rozszerzy się również na kraje WNP. Już w styczniu 2022 będzie dostępny w niektórych platformach cyfrowych. Strategicznym partnerem kanału w Rosji stanie się serwis wideo Wink, obejmujący całą bazę abonencką IPTV operatora Rostelekom.

Sztuki walki są trzecim najpopularniejszym sportem w Rosji po piłce nożnej i hokeju. Decyzja dyrektora generalnego Media-Telekom została podjęta z uwzględnieniem trendów rynkowych. Przykładowo, walki na pięści 23 listopada stały się oficjalnym sportem w Rosji.

Przypomnijmy, że NMG ma już sportowy kanał telewizyjny UFC (Ultimate Fighting Championship) promujący mieszane sztuki walki. Kanał został uruchomiony w 2019 roku. Również w Rosji nadaje utworzony w 2018 kanał M-1 Global (teraz zmienia markę na MMA).

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...