reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Good Doctor” 2 w kanale Polsat Seriale

dodano: 2021-12-13 05:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

AXN White „The Good Doctor” grafika animacja rysunek bajka W środę, 15 grudnia br. o godz. 20:00 w kanale Polsat Seriale wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 2. amerykańskiego serialu „The Good Doctor”, którego producentami są Sony Pictures Television i ABC Studios. W obsadzie znaleźli się Antonia Thomas, Tamlyn Tomita, Christina Chang, Fiona Gubelmann, Paige Spara, Beau Garrett, Nicholas Gonzalez, Hill Harper, Richard Schiff, Will Yun Lee, Chuku Modu, Freddie Highmore, Chuku Modu, Daniel Dae Kim, Raphael Sbarge i Lisa Edelstein. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji AXN i Polsat Cafe.

AXN White „The Good Doctor” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drugi sezon serialu „The Good Doctor” to kontynuacja opowieści o młodym chirurgu z autyzmem i zespołem sawanta, który pracuje na oddziale chirurgii w prestiżowym szpitalu. Doktor Shaun Murphy (w tej roli Freddie Highmore) jest już szanowany i podziwiany. Ale ktoś może podważyć jego kompetencje i pozbawić go możliwości dalszego wykonywania zawodu. A bycie chirurgiem jest sensem jego życia.

Doktor Shaun Murphy rok temu przeprowadził się do Kalifornii i jako rezydent dołączył do zespołu chirurgicznego szpitala Święteog Bonawentury w San Jose. Ten lekarz jest inny. Shaun ma wadę neurologiczną permanentną. Nie może jej usunąć, potrafi jednak postawić bezbłędną diagnozę w beznadziejnych przypadkach i doskonale włada skalpelem, ratując innych. Przede wszystkim jednak on zawsze mówi prawdę, co bywa kłopotliwe w kontaktach z pacjentami i przełożonymi.  

Doktor Shaun Murphy wcześniej mógł liczyć na wsparcie swojego mentora. Niestety, doktor Aaron Glassman (Richard Schiff) - prezes zarządu szpitala Świętego Bonawentury w San Jose - ciężko zachorował; ma raka mózgu. Wcześniej łączyły ich relacje: uczeń - nauczyciel. Teraz to się zmieni, zostaną przyjaciółmi. Stanowisko Glassmana przejmuje doktor Marcus Andrews (Hill Harper), a więc ciemne chmury nadciągają, bo on nigdy nie krył swojej niechęci wobec Shauna i jego mentalnych ograniczeń. 

Doktor Shaun Murphy jako rezydent na chirurgii jest bezpośrednim podwładnym doktora Neila Melendeza (Nicholas Gonzalez). Ten perfekcjonista z sercem początkowo był niechętny jego obecności na sali operacyjnej, ale to już przeszłość. Podobnie myśli doktor Audrey Lim (Christina Chag), która kieruje izbą przyjęć. Ceni ona Shauna za jego fachowość i determinację. Wraz z awansem Andrewsa dla nich obojga: Neila i i Audrey też pojawiła się szansa kariery. Dla wszystkich to będzie prawdziwa niespodzianka, gdy okaże się, że ci dwoje, którzy tak zaciekle rywalizują zawodowo, prywatnie bardzo się lubią. Kto zostanie nowym szefem chirurgii tego szpitala? 

Doktor Shaun Murphy wiele dobrego wnosi do pracy ich zespołu, o czym rezydenci chirurgii: doktor Claire Browne (Antonia Thomas), doktor Morgan Reznick (Fiona Gubelmann), doktor Alex Park (Will Yuan Lee) i doktor Jared Kalu (Chuku Modu) już wielokrotnie mieli okazję przekonać się. Ci młodzi lekarze na co dzień walczą między sobą o ciekawsze medyczne przypadki i uznanie przełożonych, mają różne osobowości i priorytety, ale wobec Shauna zawsze zachowywali się jednomyślnie pozytywnie. Czy staną w jego obronie w chwili próby? Również życie prywatne głównego bohatera bardzo się skomplikuje. Bo niespodziewanie wraca jego przyjaciółka, Lea (Paige Spara), i on bynajmniej nie będzie szczęśliwy z tego powodu. 

Jak informuje nadawca, Freddie Highmore jako doktor Shaun Murphy zdobył już popularność na całym świecie i uznanie krytyków, czego dowodem była nominacja za tę kreację do nagrody „Złotego Glob”a. Ogółem ten amerykański dramat telewizyjny „The Good Doctor” zdobył 4 telewizyjne nagrody i 20 nominacji. 

„The Good Doctor” to produkcja dwóch amerykańskich wytwórni: Sony Pictures Television i ABC Studios. David Shore („Dr House”) jest scenarzystą i producentem wykonawczym. Inni producenci tego serialu to: David Kim, Sebastian Lee i Daniel Dae Kim („Lost” i „Hawaii Five-O”), który wystąpił gościnnie w kilku odcinkach drugiego sezonu, a był pomysłodawcą produkcji amerykańskiej wersji tego południowokoreańskiego formatu (więcej tutaj).

„The Good Doctor” - sezon 2., opisy postaci:

Shaun Murphy, którego gra Freddie Highmore - to autystyczny rezydent chirurgii. Jego zdolności sawantyczne obejmują niemal fotograficzną pamięć i zdolność do odnotowywania drobnych szczegółów i zmian. Jego zatrudnienie wywołało podzielone opinie wśród zarządu szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. W retrospekcjach z jego wczesnej młodości w tej roli występuje Graham Verchere. Już jako dziecko Freddie Highmore pokazał, że ma wielki talent aktorski i przyszłość w świecie filmu. Nagrodzono go „Empire Award” dla najbardziej obiecującego debiutanta. Highmore jest też dwukrotnie nominowany do nagrody „SAG” („Screen Actors Guild Awards”) i dwukrotnie otrzymał nagrodę krytyków filmowych dla najlepszego młodego aktora. Sławę zdobył jako kilkuletni Peter w nominowanym do „Oscara”, „Marzycielu”. Partnerująca mu w tym filmie, Kate Winslet opisała Freddiego jako po prostu najlepszego młodego aktora, jakiego kiedykolwiek widziała. Johnny Depp był pod tak wielkim wrażeniem, że nalegał, aby Highmore ponownie wystąpił u jego boku i to życzenie spełniło się na planie filmu Tima Burtona Charlie i fabryka czekolady. Potem Highmore zagrał z powodzeniem w filmie „Dobry rok” Ridley’a Scotta, którego akcja rozgrywała się w Prowansji. Następna rola - już pierwszoplanowa - w baśniowym widowisku „Artur i Minimki” Luca Bessona pozwoliła mu opanować biegle język francuski. Po powrocie do Ameryki Highmore wcielił się w postać Augusta Rusha, głównego bohatera w nominowanym do „Oscara” dramacie, „Cudowne dziecko”, u boku Robina Williamsa, a także zagrał podwójnie - braci bliźniaków w filmie Paramountu „Kroniki Spiderwick”. Potem wystąpił w filmie „Toast”, u boku Helen Bonham Carter jako jego filmowej matki. Powrócił do Nowego Jorku, aby towarzyszyć Emmie Roberts w „The Art Of Getting By”. W tym okresie zagrał jeszcze kilka innych interesujących ról filmowych, ale przede wszystkim Freddie poświęcił się nauce. Studiował języki: arabski i hiszpański, i ukończył z podwójną pierwszą lokatą studia na Uniwersytecie w Cambridge. W 2016 roku Highmore zakończył pracę na planie piątego i ostatniego sezonu serialu „Bates Motel” - tworzył w nim ikoniczną postać Normana Batesa, za którą otrzymał nagrodę „People’s Choice Award” dla najlepszego aktora. Na planie tej produkcji mógł sprawdzić się jako scenarzysta i zadebiutował jako reżyser. W 2017 roku rozpoczął swoją aktorską przygodę z serialem „The Good Doctor”.    

Claire Browne, którą gra Antonia Thomas, to najbliższa koleżanka Shauna, podobnie jak on rezydentka, ale w przeciwieństwie do niego ona zawsze kieruje się empatią. Jej dojrzałość emocjonalna objawia się szczególnie w kontaktach z doktorem Murphy’m, jest zazwyczaj bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Trudne dzieciństwo ukształtowało jej osobowość i sprawiło, że poświęca się całkowicie ratowaniu ludzi. Dobro pacjenta jest dla niej najważniejsze, przez co popada w konflikt z przełożonymi. Jej życie prywatne również jest skomplikowane. Gdy ją poznajemy w serialu „The Good Doctor”, jej partnerem jest rezydent, doktor Jared Kalu. Ale czy to prawdziwa miłość i czy to temu chirurgowi mądra i piękna Claire odda swoje serce? Antonia Thomas gra obecnie w serialu obyczajowym „The Good Doctor”. Ale to nie jedyny dramat telewizyjny w jej karierze. Aktualnie wciela się też w postać Evie w serialu Netflixa „Lovesick”. Ale prawdopodobnie najbardziej znana jest z roli Alishy Bailey w kultowym dramacie sci-fi „Misfits”. Thomas wystąpiła też w kilku brytyjskich serialach telewizyjnych. Były to produkcje BBC - „Muszkieterowie”, „Fleming”, u boku Dominica Coopera, i „The Deep”, w którym partnerowała Jamesowi Nesbittowi i Minnie Driver. Na dużym ekranie Thomas po raz pierwszy zaznaczyła swoją obecność dzięki wiodącej, porywającej kreacji w musicalu „Sunshine on Leith”, za którą otrzymała nominację do nagrody „Empire Awards 2014”. Pojawiła się też w kilku ważnych niezależnych produkcjach filmowych, wśród których przede wszystkim należy wymienić „Survivor” Jamesa McTeigue’a, z udziałem Mili Jovovich, Pierce’a Brosnana i Angeli Bassett. 

Neil Melendez, którego gra Nicholas Gonzalez, to bezpośredni szef Shauna - chirurg nadzorujący rezydentów chirurgii w szpitalu Świętego Bonawentury. Jest perfekcjonistą. Jest przy tym szalenie ambitny i marzy o kierowaniu oddziałem chirurgicznym. Nie toleruje, gdy jego podwładni wykazują się inicjatywą. Za wszelką niesubordynację wyrzuca z pracy. Ale nawet on musi w końcu uznać, że Shaun, pomimo wszelkich jego ułomności, jest pełnoprawnym członkiem drużyny. A gdy raz Neil przekona się o tym, jak wartościowym lekarzem jest dr Murphy, będzie go odtąd bronił i otwarcie doceniał, chociaż każde uznanie innego chirurga przychodzi mu z trudem. Gdy go poznajemy, jego życie prywatne jest idealne. Młoda, piękna, inteligentna i bardzo bogata narzeczona wydaje się wymarzoną partnerką dla takiego mężczyzny jak on. Ale czy ten związek ma przyszłość, jeśli tylko Neil pragnie założyć rodzinę? I czy można znaleźć prawdziwą miłość, jeśli tak jak doktor Melendez całe życie spędza się w pracy? Nicholas Gonzalez urodził się w San Antonio, w Teksasie. Uczęszczał tam do katolickiej szkoły średniej. Odnosił sukcesy sportowe - był biegaczem i zdobył nawet mistrzostwo stanu. Po ukończeniu tej szkoły w 1994 roku i odrzuceniu prezydenckiej nominacji do West Point, Nicholas Gonzalez podjął studia w zakresie języka angielskiego na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii. Jego zainteresowanie literaturą i miłość do poezji i historii zawiodły go na Uniwersytet Oksfordzki w Anglii, gdzie studiował przez dwa semestry. Pracę magisterską pisał w Trinity College w Dublinie i poświecił ją „Ulissesowi” Jamesa Joyce’a. Z aktorstwem zetknął się po raz pierwszy w studenckim teatrze jeszcze w Stanfordzie. Potem związał się z ruchem teatralnym w San Francisco. Występuje w repertuarze klasycznym i współczesnym. - Jestem szczęśliwy, kiedy jestem na scenie - deklaruje Nicholas Gonzalez. Nicholas jest z pochodzenia Meksykaninem. Oprócz aktorstwa jego życiowe pasje to: gra w golfa, gry wideo (zajął 2. miejsce w World Poker Tour Celebrity Invitational w 2009 roku). Udziela się też charytatywnie, walczy o prawa zwierząt. Od 2007 roku był związany z Reginą King. W 2016 roku poślubił swoją wieloletnią dziewczynę, Kelsey Crane, która również jest aktorką i razem wystąpili w serialu „The Good Doctor”.  

Marcus Andrews, którego gra Hill Harper, to znakomity chirurg plastyczny i członek rady nadzorczej szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. W pierwszym sezonie serialu „The Good Doctor” jest szefem chirurgii i często ma odmienne zdanie niż doktor Glassman - prezes tego szpitala. W drugim sezonie po dramatycznych wydarzeniach przejmuje jego stanowisko, ale nie potrafi pożegnać się z poprzednią funkcją i zbyt często bezpośrednio ingeruje w pracę chirurgów. On i jego żona tworzą udane małżeństwo. Do szczęścia brakuje im tylko potomstwa. Wcześniej oboje woleli poświęcić się karierze niż mieć dzieci. Ale czy teraz nie jest już za późno na zakładanie rodziny? Hill Harper jest wielokrotnie nagradzanym aktorem, autorem bestsellerów i filantropem. W naszym kraju najlepiej znamy go z roli w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. Wystąpił też w serialu „Homeland”. Można go również zobaczyć w filmowej biografii Tupaca Shakura - „All Eyez on Me”. Jest autorem czterech bestsellerów na liście „New Yor Timesa” i otrzymał siedem nagród „NAACP Image” za swoje pisarstwo i aktorstwo. Założył fundację Manifest Your Destiny, która zajmuje się wspieraniem młodzieży poprzez programy stypendialne. Ukończył z nagrodą Harvard Law School oraz otrzymał tytuły honoris causa kilku innych amerykańskich uczelni. Obecnie jest członkiem President’s Cancer Panel, powołanym przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Baracka Obamę w 2011 roku. Harper podróżuje po całym świecie jako mówca motywacyjny, poruszając tematy związane z aktualnymi sprawami, istotne dla szerokiego grona odbiorców. W 2014 roku magazyn „People” uznał go za jednego z „Najseksowniejszych żyjących mężczyzn”.  

Aaron Glassman, którego gra Richard Schiff, to neurochirurg i prezes zarządu szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. Kwestionuje on sceptycyzm i uprzedzenia władz tej placówki i personelu, i siłą osobistej perswazji doprowadza do zatrudnienia doktora Murphy’ego na tamtejszym oddziale chirurgicznym. Mentor i dobry przyjaciel Shauna od jego 14. roku życia. Zaopiekował się chłopcem, gdy ten - po tragicznej śmierci nastoletniego brata, jego jedynego opiekuna - został sam. Pomógł mu podjąć studia medyczne i wspiera Shauna współcześnie. Ale ich wzajemne relacje bywają burzliwe, bo doktor Glassman często zachowuje się jak nadopiekuńczy ojciec, czego jego młodszy przyjaciel nigdy nie zaakceptuje. Gdy Aaron ciężko zachoruje, wtedy to Shaun będzie się nim opiekował. Richard Schiff ma za sobą długą karierę w filmie, telewizji i teatrze. Wychowany w Nowym Jorku już w bardzo młodym wieku z pasją zajął się aktorstwem, potem też reżyserią teatralną. Rola w serialu „The Good Doctor” wydaje się ukoronowaniem jego wieloletniej kariery i zbiera on za nią doskonałe recenzje. W przeszłości zagrał w wielu serialach, wśród nich w takim jak „Prezydencki poker”. Wcielił się w tej produkcji telewizyjnej w postać Toby’ego Zieglera, dyrektora do spraw komunikacji Białego Domu, i otrzymał „Emmy” w 2000 roku, a ogółem był trzykrotnie nominowany do tej telewizyjnej nagrody. Ostatnio zagrał szefa Dona Cheadle’a w serialu „House of Lies”. Z kolei w serialu „Projekt Manhattan” jest tajemniczym panem Fisherem, którego zadaniem jest odnalezienie komunistycznych szpiegów. Natomiast w serialu „The Affair” gra wysoko postawionego adwokata. Jeśli chodzi o filmy fabularne, to Schiff również ma ich wiele (ponad 60) w swoim dorobku aktorskim. Wybrane to: „Clemency” (z Alfre Woodard), „Vandal” (historii młodego lidera legendarnej grupy graffiti z Miami), kino niezależne „Safe Spaces” oraz dwa przebojowe widowiska science-fiction - „Man of Steel” i „Zaginiony świat: Park Jurajski”. 

Audrey Lim, którą gra Christina Chang, jest lekarzem prowadzącym na izbie przyjęć szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. To znakomity chirurg urazowy, silna kobieta w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Audrey odpowiada za ostry dyżur i rezydentów chirurgii, a później zostaje szefem chirurgii. Jest rozwódką, bo zawsze życie zawodowe było dla niej ważniejsze od prywatnego. Miłość spotka w pracy i straci, bo wybierze karierę. Christina Chang ma na swoim koncie wiele ról w serialach, ale prawdziwą międzynarodową popularność zawdzięcza „The Good Doctor”. Chang urodziła się i wychowała w Tajpej, na Tajwanie. Jej ojciec jest w połowie Chińczykiem i Filipińczykiem, matka - Amerykanką. W wieku 17 lat Christina Chang przeniosła się do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by studiować teatr i film w rodzinnym stanie matki - Kansas. Później uczyła się aktorstwa w Seattle. Uzyskała tytuł magistra sztuk pięknych na University of Washington w Seattle. Potem zadebiutowała w teatrze off-Broadwayowskim. Następnie rozpoczęła karierę w telewizji i wystąpiła gościnnie w takich serialacgh, jak: „Gotowe na wszystko”, „24 godziny” oraz „Nashville”. Ponadto zagrała w kilku filmach fabularnych: „Random Hearts”, „28 dni”, „Deadline” i „Girls Club”. Inną pasją Chang jest praca z dziećmi - podąża śladami swojej matki, która była doradcą szkolnym. Aktorka mówi w języku chińskim mandaryńskim i w serialu „The Good Doctor” daje popis swoich językowych umiejętności.

Morgan Reznick, którą gra Fiona Gubelmann, to rezydentka internistyczna. Od pierwszej chwili w szpitalu Świętego Bonawentury w San Jose daje się poznać jako osoba arogancka. Doskonale wie, że nie wszyscy rezydenci otrzymają szansę pracy na oddziale chirurgicznym tej prestiżowej placówki medycznej i nie nawet nie kryje, że rywalizuje z Claire, ponieważ mają przeciwne osobowości i etykę pracy. Wydaje się zimna jak głaz, ale potrafi zaskoczyć, okazując serce. Fiona Gubelmann jest w Stanach Zjednoczonych najbardziej znana jako odtwórczyni głównej roli kobiecej u boku Elijaha Wooda w serialu „Wilfred”. Ma na swoim koncie wiele zarówno komediowych, jak i dramatycznych występów gościnnych w produkcjach telewizyjnych („Mad Men”, „Współczesna rodzina”, „Jess i chłopaki”, „Castle” i „Parenthood”). Zagrała główne role kobiece w trzech filmach studia Hallmark: „Christmas Next Door”, w którym partnerował jej Jesse Metcalfe, „Royally Ever After” oraz w „Tulips in Spring”, który to występ przyniósł jej największy sukces. W przeciwieństwie do większości członków obsady serialu „The Good Doctor”, Fiona Gubelmann pochodzi z Kalifornii - urodziła się na południu tego stanu, w San Diego, a następnie przeniosła się do Los Angeles, gdzie studiowała teatrologię na UCLA. Podczas studiów na tej uczelni poznała swojego męża, aktora i pisarza Alexa Weeda.    

Alex Park, którego gra Will Yun Lee, to były policjant, który po 15 latach służby zdecydował się zostać lekarzem. Ma cyniczną osobowość, ponieważ widział w ludziach to, co najgorsze. Alex ma nastoletniego syna, Kellana, z którym ma utrudniony kontakt, bo chłopak woli mieszkać z matką w innym mieście. Doktor Park chciałby odbudować swoje relacje rodzinne, które zerwał z powodu stresu w poprzedniej pracy. Alex kocha swoją byłą żonę i zrobi wszystko, by odzyskać jej miłość. Czy Mia odwzajemnia jego uczucia i ich związek ma przyszłość? W realnym życiu - Will Yun Lee, czyli aktor grający doktora Parka, i Jennifer Birminghm, czyli jego serialowa żona, Mia Wuellner, są małżeństwem i mają jedno dziecko. Will Yun Lee, zanim dołączył do głównej obsady „The Good Doctor”, stworzył kreację w innym serialu - „Falling Water”. To dramat - misterium, który skupia się na trzech nieznajomych, którzy po ustaleniu, że śnią fragmenty tego samego snu, zdali sobie sprawę, że przyszłość świata leży w ich rękach. Ostatnio Lee wystąpił jako Takeshi Kovacs w oryginalnej produkcji Netflixa - „Altered Carbon”, u boku Joela Kinnamana. Oparty na cyberpunkowej powieści noir o tym samym tytule, autorstwa Richarda K. Morgana, serial rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Oto inne współczesne produkcje telewizyjne z jego udziałem: jako Sang Min w serialu „Hawaii Five-O, Kwon” w serialu Cinemax „Strike Back”, gdzie partnerował Michelle Yeoh, i pan Gus w ostatnim sezonie serialu HBO „Czysta krew”. Will Yun Lee pojawił się u boku Dwayne’a Johnsona „The Rocka” w takich filmach kinowych, jak „Rampage: Dzika furia” oraz „San Andreas”. W wielu filmach stworzył role drugoplanowe: Timothy’ego Cressa w „Agentce”, z Melissą McCarthy w roli pierwszoplanowej, Harady w „Wolverine”, u boku Hugh Jackmana, Kapitana Cho w „Red Dawn”, u boku Chrisa Hemswortha i Josha Hutchersona, Marka w „Pamięci absolutnej”, u boku Colina Farrella. Will Yun Lee walczy w Taekwondo, podążając śladami swojego ojca, który jest arcymistrzem tej sztuki walki. Dzięki sportowemu stypendium Will Yun Lee studiował nauki polityczne i ukończył Uniwersytet Kalifornijski w Berkley. W listopadzie 2007 roku został wyróżniony przez magazyn „People” jako jeden z 15 „Najseksowniejszych żyjących mężczyzn”.

Lea Dilallo, którą gra Paige Spara, jest sąsiadką Shauna - mieszka w apartamencie numer 34. Ta zwariowana dziewczyna pasjonuje się motoryzacją i grami wideo. Poznaje Shauna, gdy przychodzi do niego, by pożyczyć baterie. Wkrótce potem zostaje jego przyjaciółką. Ona daje mu pierwszy pocałunek i potem opuszcza go. Gdy równie  niespodziewanie wraca, też zachowuje się wobec głównego bohatera okrutnie. Czy ich związek ma przyszłość? Paige Spara jest najbardziej znana z roli sąsiadki doktora Murphy’ego. Wcześniej zagrała w serialu „Kevin from Work” oraz filmie „Wszyscy moi mężczyźni”, którego gwiazdami byli Reese Witherspoon i Michael Sheen.

„The Good Doctor” - sezon 2., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.: „Hello”
emisja: w środę, 15 grudnia 2021 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Jego mentor, doktor Aaron Glassman, ma raka mózgu. Mimo to główny bohater tego serialu - doktor Shaun Murphy, woli ten dzień spędzić w pracy. On i inny rezydent, doktor Jared Kalu, dla którego to ostatni dyżur na oddziale chirurgii szpitala Świętego Bonawentury w San Jose, współpracują przy tworzeniu mobilnej kliniki medycznej, która ma leczyć pacjentów z dzielnicy nędzy. Szczególnie ich pomocy potrzebuje zaniedbany mężczyzna o imieniu Harry. Jego zachowanie sugeruje schizofrenię, ale Shaun podejrzewa, że to zapalenie opon mózgowych. Niestety, proponowane przez niego leczenie tego bezdomnego pacjenta stawia jego i Jareda na celowniku doktora Marcusa Andrewsa - nowego prezesa zarządu szpitala, który ich działanie postrzega jako marnowanie cennych zasobów i szantażuje Jareda. Tymczasem rezydentka doktor Claire Browne próbuje przezwyciężyć niechęć swojego przełożonego - doktor Neila Melendeza do przeprowadzenia ryzykownej operacji serca. Doktor Glassman staje przed trudną decyzją dotyczącą swojego zdrowia i musi zasięgnąć konsultacji u doktor Mariny Blaize, którą przed laty wyrzucił z pracy. Natomiast Shaun ma niespodziewanego gościa.

Odcinek 2.: „Middle Ground”
emisja: w środę, 15 grudnia 2021 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Niespodziewanie wróciła jego przyjaciółka, Lea, i doktor Shaun Murphy jest wytrącony z równowagi psychicznej. Gdy kilka miesięcy temu opuściła go, on bardzo cierpiał z jej powodu. A teraz ona z nim zamieszkała. Widząc znaki, że szpitalny dozorca Paul Buendia jest chory, Shaun przekonuje sceptycznego Melendeza, by zlecił serię badań. Wyniki potwierdzają ponurą diagnozę: rak trzustki. Ponieważ choroba jest już zaawansowana (3. stadium), Melendez odradza ryzykowną operację na rzecz zapewnienia pacjentowi względnie komfortowego roku życia. Kiedy Shaun i Claire przekazują te wieści, Paul chce pozostawić decyzję swojej rodzinie. Lim ryzykuje procesem sądowym, aby naprawić rytualne obrzezanie nastolatki. Glassman musi w ciągu 48 godzin zdecydować, który z chirurgów jest godny zoperować jego mózg.

Odcinek 3.: „36 Hours”
emisja: w środę, 22 grudnia 2021 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Po operacji mózgu Glassmana Shaun spędza noc w szpitalu przy łóżku przyjaciela. Wkrótce potem główny bohater i inni rezydenci dowiadują się o zmianie w planowaniu dyżurów, co będzie wymagać od dwójki „ochotników” pracy przez trzydzieści sześć godzin - bez przerwy. Wszyscy są w szoku, że doktor Lim bierze wolne. Morgan i Shaun mają pod jej nieobecność pracować na izbie przyjęć i udowodnić, że poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Co zrobią, gdy na ostry dyżur trafi pacjent z nieustępującą erekcją? Doktor Lim tymczasem - w sekrecie przed wszystkimi - staje przed sądem za jazdę z nadmierną prędkością i po awanturze na sali rozpraw spędza noc w areszcie. Tymczasem Claire najpierw konfrontuje się z Andrewsem (teraz najważniejszym człowiekiem w szpitalu) - powodem jej niezadowolenia jest wyczerpujący harmonogram dyżurów rezydentów, a potem dołącza do Melendeza, by asystować mu podczas operacji, która ma wyleczyć pacjentkę z bezpłodności, a już na sali operacyjnej okazuje się, że chirurdzy muszą ratować życie tej młodej kobiety.

Odcinek 4.: „Tough Titmouse”
emisja: w środę, 22 grudnia 2021 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Shaun przypomina sobie własną przeszłość, by pomóc niepełnosprawnemu intelektualnie nastolatkowi, który trafił na ostry dyżur z fragmentem deski w barku. Zabieg chirurgiczny nie rozwiąże głównego problemu tej rodziny, bo nastoletni pacjent nie wyobraża sobie rozłąki z matką, a kobieta jest już u kresu wytrzymałości psychicznej i fizycznej, gdyż jej syn od urodzenia wymaga całodobowej opieki. Miała nadzieję, że chociaż jedną noc spędzi on sam w szpitalu. Operacja mózgu Glassmana powiodła się, ale pojawiają się pooperacyjne halucynacje i musi on zmierzyć się z osobistą tragedią sprzed lat. Po upadku podczas wspinaczki w Yosemite do szpitala Świętego Bonawentury przybywa nastolatka z poważnym uszkodzeniem kręgosłupa. Nowatorski zabieg może jej przywrócić pełną sprawność, ale jest bardzo ryzykowny. Dziewczyna jest uzależniona od adrenaliny i domaga się przeprowadzenia tej operacji naprawczej. Jej rodzice są temu przeciwni, bo obawiają się, że dalsze uprawianie przez nią tego sportu skończy się jej śmiercią.

Odcinek 5.: „Carrots”
emisja: w środę, 29 grudnia 2021 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Shaun zdecydował się dać Lei drugą szansę i wynajął mieszkanie, które jej się spodobało, by mogli razem w nim zamieszkać. Ale Lea nie wyobraża sobie Shauna jako współlokatora. Na izbę przyjęć szpitala Świętego Bonawentury przybywa anorektyczka, która pilnie potrzebuje operacji serca. Ale kobieta jest zbyt chuda, by lekarze podjęli się ją operować. Jej mąż i nastoletni syn są na skraju załamania nerwowego, bo pomimo zagrożenia życia ta pacjentka nie potrafi zmusić się do jedzenia. Dopiero Claire znajduje terapię, która może uratować jej życie, ale jest ryzykowna, bo pociąga za sobą nieodwracalną zmianę osobowości. Shaun i Park też podczas tego dyżuru stają przed wielkim wyzwaniem. Ich pacjent cierpi na chorobę Crohna. Pilnie powinien poddać się operacji jelit, ale boi się, że następstwem będzie otyłość. Piętnaście lat temu ten mężczyzna miał wielką nadwagę i pozbył się jej operacyjnie. To jego sekret, którego pod żadnym pozorem nie chce wyznać swojemu mężowi, bo obawia się odrzucenia. Park nie rozumie tych skrupułów i narusza tajemnicę lekarską, by ratować życie swojego pacjenta.

Odcinek 6.: „Two-Ply (or Not Two-Ply)”
emisja: w środę, 29 grudnia 2021 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Podczas gdy Morgan uważa, że to nic poważnego, gdy wybitna skrzypaczka przybywa na ostry dyżur z bolesną infekcją palca, Shaun sugeruje sprawdzenie jej pod kątem bakterii zjadającej ciało - nawet jeśli test mógłby nie tylko uszkodzić chory palec, ale i zagrozić jej karierze. Gdy Morgan nadal bagatelizuje zagrożenie, Shaun asystuje Melendezowi podczas operacji, której stawką staje się życie tej pacjentki. Podczas tego dyżuru na Izbę Przyjęć trafia też nastolatka z krwawieniem z nosa, którego nie można zatamować. Jej rodzice są rozwiedzeni i uważają, że ich córka symuluje różne choroby, by zwrócić na siebie uwagę. A może jednak ta dziewczyna jest poważnie chora, tylko nikt dotąd nie postawił właściwej diagnozy. Przede wszystkim jednak ona potrzebuje przyjaciółki - takiej jak Claire, która wspiera ją psychicznie, a jej rodziców przekonuje do wyrażenia zgody na wykonanie ryzykownych, ale właściwych badań lekarskich. Tymczasem Shaun ma do Lei mnóstwo uwag, czepia się o wszystko, co źle wróży ich wspólnego mieszkaniu.

Odcinek 7.: „Hubert”
emisja: w środę, 5 stycznia 2022 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Shaun i Lea chcą mieć zwierzątko w swoim pierwszym wspólnym domu, więc kupują rybkę. Niestety, Hubert wkrótce umiera. Aby ulżyć współlokatorce z college’u, która cierpi z powodu 4. stadium raka jajnika, Claire proponuje ryzykowną operację, która sprawi, że koniec jej życia będzie spokojniejszy, bez bólu. Sprawę komplikuje zaskakująca prośba umierającej przyjaciółki. Doktor Lim usuwa gwóźdź, który podczas wypadku na budowie wbił się w ciało mężczyzny, a Shaun odkrywa, że kolejny przebił temu pacjentowi nerkę. Zakładając, że bez jednej nerki ten człowiek może żyć dalej, Lim zamierza usunąć uszkodzony organ, ale okazuje się, że on urodził się tylko z jedną nerką. Ponieważ będzie potrzebował przeszczepu, jego brat zgadza się zostać dawcą pod warunkiem, że obdarowany sprzeda firmę budowlaną, którą obaj odziedziczyli po ojcu - despocie. Shaun i Morgan negocjują warunki przeszczepu organu między dwoma upartymi braćmi.

Odcinek 8.: „Stories”
emisja: w środę, 5 stycznia 2022 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Po wypadku samochodowym do szpitala Świętego Bonawentury trafiają dwie osoby - mąż i żona. On doznał tylko zwichnięcia biodra. Ona jest w znacznie gorszym stanie i w następstwie poważnych obrażeń poroniła. Oboje szczerze się kochają, ale on nie może być ojcem tego dziecka, a ona stanowczo zaprzecza, by mogła go zdradzić. Gdy wkrótce potem wychodzi na jaw, że żona w sekrecie przed mężem wypłaciła z ich wspólnego bankowego konta oszczędności ich życia, wszystko wydaje się sugerować romans. Tylko Shaun stawia znacznie poważniejszą diagnozę. Tymczasem Morgan i Park podejmują się operacji przepukliny u nastolatka, który odczuwa dotkliwy ból nogi. Wtedy okazuje się, że ten chłopiec nigdy nie był szczepiony i może być ciężko chory na polio. Morgan i Park nie są zgodni w tym, jak należy zachować się wobec antyszczepionkowej postawy jego rodziców. Tymczasem Aoki naciska na Andrewsa, by zachęcił Melendeza do pogodzenia się z Claire, by ona mogła nadal pracować w szpitalu Świętego Bonawentury. 

Odcinek 9.: „Empathy”
emisja: w środę, 12 stycznia 2022 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Kiedy młody mężczyzna zostaje przyjęty na ostry dyżur z podejrzeniem udaru, okazuje się, że przyczyniły się do tego stanu leki, zażywane przez transseksualistów. Ale pacjent zaprzecza, by chodziło mu zmianę płci, a przyznaje, że bierze te szkodliwe medykamenty, by zmniejszyć swoją chęć do uprawiania seksu z dziećmi. Nigdy jeszcze nie uległ swojemu popędowi płciowemu. Claire i Morgan nie są zgodne w tym, co mogą zrobić, wiedząc, że on jest potencjalnym pedofilem. Tymczasem do szpitala trafia chłopak, który został ciężko pobity w więzieniu z powodu zniekształconego czoła. Park, jako były policjant, domyśla się, że naprawienie mu oczodołu mogłoby dać mu nadzieję na lepsze życie i wyrwać go ze spirali przestępstw, bo nikt legalnie nie zatrudni człowieka, który tak dziwnie wygląda. Shaun nie czuje empatii i kwestionuje potrzebę wykonania operacji plastycznej u więźnia. Dr Murphy nawet wobec przyjaciół jest nieczuły - zmusza Glassmana do oddania swojego prawa jazdy, gdy ten poddaje się chemioterapii.

Odcinek 10.: „Quarantine, Part One”
emisja: w środę, 12 stycznia 2022 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Po spędzeniu nocy razem po tym, jak żadne z nich nie zostało wybrane na nowego szefa chirurgii, Lim i Melendez przychodzą do pracy w szpitalu przekonani, że czeka ich kolejny normalny dyżur. Ale tego dnia nic nie będzie normalne. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc na ostrym dyżurze zjawia się Święty Mikołaj z poważnym bólem brzucha. Ale najgorsze dopiero nadciąga, kiedy ratownicy zaczynają zwozić pasażerów pechowego lotu z Malezji. Gdy pierwszy z nich umiera, Lim i Shaun podejrzewają, że samolot został zainfekowany zabójczym wirusem. Jeden z sanitariuszy, który uczestniczył w transporcie tych chorych - bliski znajomy Morgan - też zaczyna chorować. Pacjenci i personel medyczny z podejrzeniem infekcji zostają odizolowani. Władze szpitala podejmują decyzję o wprowadzeniu kwarantanny. Tymczasem Melendez planował tego dnia rutynowy zabieg przeszczepu szpiku kostnego, ale dawca - ojciec jego pacjenta - zaginął gdzieś w szpitalu. Wkrótce potem okazuje się, że wśród osób zatrzymanych na izbie przyjęć jest też nastoletni syn Parka, Kellan, który przyjechał ze świąteczną wizytą. Napięcie narasta i Shaun przeżywa kryzys.

Odcinek 11.: „Quarantine, Part Two”
emisja: w środę, 19 stycznia 2022 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Izba Przyjęć szpitala Świętego Bonawentury została objęta kwarantanną z powodu pojawienia się śmiertelnego wirusa. Podczas gdy Shaun zmaga się z otaczającym chaosem, Morgan i Andrews usiłują  utrzymać Lim przy życiu z pomocą najnowocześniejszej aparatury. Park narusza zasady kwarantanny, by leczyć swojego syna, który ma atak astmy. Melendez i Claire przeprowadzają wyjątkowo skomplikowany zabieg przeszczepu szpiku kostnego u pacjenta z ciężką białaczką. Z powodu stresu wywołanego izolacją na izbie przyjęć kobieta w zaawansowanej ciąży zaczyna przedwcześnie rodzić i Shaun musi po raz pierwszy samodzielnie przeprowadzić operację cesarskiego cięcia. Tymczasem Lea nalega, aby Glassman powiedział mu prawdę, jeśli nowe testy wykażą, że jego rak powrócił.

Odcinek 12.: „Aftermath”
emisja: w środę, 19 stycznia 2022 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Doktor Andrews staje w obliczu dochodzenia Departamentu Zdrowia Publicznego w sprawie jego reakcji na epidemię wirusa w szpitalu Świętego Bonawentury. Tymczasem Shaun i reszta personelu medycznego powoli dochodzą do siebie po tym, co przeżyli. Lea naciska na Shauna, by wziął dzień wolny. Morgan nie darzyła Claire sympatią, a teraz zaprasza ją na prywatne spotkanie. Ich plany gwałtownie zmieniają się, gdy okazuje się, że matka Claire pilnie potrzebuje pomocy z powodu eksmisji. Melendez nadzoruje powrót Lim do zdrowia i rozmawiają o przyszłości swojego związku. Zachowanie Parka w sytuacji, gdy było zagrożone życie jego syna, otwiera możliwość dialogu z jego byłą żoną. Czy Mia zgodzi się dać ich małżeństwu jeszcze jedną szansę? Shaun zachęca Glassmana do wznowienia chemioterapii najszybciej jak to możliwe, podczas gdy Lea zaprasza ich obu do swojej nowej pracy na niezapomniany lunch.  

Odcinek 13.: „Xin”
emisja: w środę, 26 stycznia 2022 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Siedemdziesięcioletnia Chinka trafia na ostry dyżur w stanie zatrzymania akcji serca. Jej zagadkowe wyniki badań prowadzą Melendeza do odkrycia, że ma ona mechaniczne serce. Nie może on jednak ustalić nazwiska lekarza, który wszczepił to urządzenie. Dopiero gdy na ostry dyżur przybywa córka tej kobiety, wychodzi na jaw, że operację przeprowadzono w Chinach. Gdy zespół próbuje skontaktować się z chirurgiem tej pacjentki w Pekinie, pojawia się jej prawdziwa córka i jest wyraźnie urażona faktem, że inna kobieta śmiała się za nią podawać. Wychodzi na jaw, że biologiczna marka i córka nie utrzymywały kontaktu od piętnastu lat. Są już sobie właściwie obce z powodu urażonej dumy. Podczas tego dyżuru na oddział chirurgii trafia też młoda kobieta z autyzmem, która pilnie wymaga naprawy wadliwego naczynia krwionośnego w mózgu. Mikroskopijny błąd podczas takiej operacji może zagrażać jej zdolności mówienia, więc lekarze namawiają jej partnera, który też ma autyzm, aby był obecny na sali i rozmawiał z nią przez cały czas jej operacji. Shaun i Lea są tylko współlokatorami, ale on cierpi, gdy ona przyprowadza na noc swojego nowego chłopaka.

Odcinek 14.: „Faces”
emisja: w środę, 26 stycznia 2022 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Shaun bardzo się ostatnio zmienił. Wcześniej nie odczuwał empatii, teraz pomaga przyjacielowi przetrwać chemioterapię. Na uśmierzenie bólu Glassman otrzymał medyczną marihuanę i częstuje nią Shauna, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Obaj wyruszają w niezapomniany rajd Uberem, podczas którego Glassman postanawia odszukać swoją licealną miłość, bo pragnie naprawić krzywdę sprzed kilkudziesięciu lat. Gdy Andrews i Claire zastanawiają się nad kolejnymi krokami, by naprawić poważnie zranioną twarz szesnastoletniej dziewczyny, Morgan, Lim i Park wkraczają do akcji, gdy inna nastolatka przybywa na ostry dyżur po wypadku samochodowym. Niestety, lekarze nie są w stanie uratować jej życia. Ale przeszczep jej twarzy może całkowicie odmienić życie jej rówieśniczki. Czy jej matka wyrazi na to zgodę? Jak poprosić o taki dar kobietę pogrążoną w bólu po stracie ukochanej córki?    

Odcinek 15.: „Risk and Reward”
emisja: w środę, 2 lutego 2022 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Nowy szef chirurgii, doktor Jackson Han, ma reputację utalentowanego, ale też bardzo wymagającego chirurga. Rezydenci chirurgii szpitala Świętego Bonawentury szybko przekonują się, że przede wszystkim jest człowiekiem aroganckim. Wkracza do akcji, gdy trwa operacja ratowania dziecka z wadą serca, i zamiast skoncentrować swoją uwagę na sporządzeniu planu działania, z sadystyczną przyjemnością dręczy Claire i Shauna. Gdy wkrótce potem Shaun, z właściwą sobie szczerością, mówi zrozpaczonej matce operowanego niemowlęcia, że jego stan krytyczny spowodowały zażywane przez nią w czasie ciąży antydepresanty, Han ma już pretekst, by się go pozbyć. Tego dnia Melendeza też czeka upokorzenie, bo Andrews zleca mu zadanie - jak zwykłemu interniście - zbadania zamożnego darczyńcę. Znakomity chirurg znajduje guz, który jest zbyt ryzykowny do biopsji. Pacjent musi wybrać między podjęciem ryzyka nic nie robienia i wykonania delikatnego, ale być może niepotrzebnego zabiegu chirurgicznego.

Odcinek 16.: „Believe”
emisja: w środę, 2 lutego 2022 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Nowy szef chirurgii, doktor Han, przesunął Shauna z rezydentury chirurgii do patologii - ze względu na jego talent diagnostyczny. Główny bohater z trudem akceptuje swoje nowe zadanie w laboratorium patologicznym. Tymczasem Claire popada w konflikt z Melendezem i Morgan, gdy ich pacjent, pastor odmawia zgody na przeprowadzenie operacji zespolenia kręgosłupa, która ma uśmierzyć jego ból po usunięciu guza z jego pleców. Niewierząca Claire nie przyjmuje argumentów, że ból jest karą Bożą za to, że kogoś zabił, bo „morderstwo”, za które czuje się winny ten duchowny, to była jego niezdolność do powstrzymania samobójstwa pogrążonego z depresji parafianina. Tymczasem na izbę przyjęć zgłasza się młoda kobieta, skarżąc się na bóle głowy i drętwienie po wspinaczce górskiej. Park i Lim podejrzewają chorobę wysokościową. Jednak gdy ona mówi o swoim przeczuciu śmierci, konieczne okazuje się badanie rezonansem magnetycznym. Ale to dopiero Shaun odkrywa prawdę. Czy jednak jego zaangażowanie w rozwikłanie tej zagadki medycznej skłoni bezwzględnego Hana do zmiany decyzji i pozwoli doktorowi Murphy’emu wrócić na chirurgię?

Odcinek 17.: „Breakdown”
emisja: w środę, 9 lutego 2022 roku o 20:00 w kanale Polsat Seriale

Shaun chce wrócić na salę operacyjną, by asystować przy usuwaniu ogromnego guza. Melendez i jego zespół przygotowują się do przeprowadzenia skomplikowanej operacji usunięcia narośli, która waży ponad 45 kilogramów. Choć szybko staje się jasne, że operacja może go zabić, pacjent nalega na jej przeprowadzenie i grozi samobójstwem. Claire doprowadza do sytuacji, w której Melendez musi poprosić Shauna o konsultację, chociaż oboje wiedzą, że narażają się na gniew Hana. Gdy tymczasem koleżanka Lim z college’u przybywa do szpitala z chorym dzieckiem, na jego ciele zostają znalezione dowody, że to niemowlę mogło być maltretowane. Lim wierzy w niewinność matki, ale procedury szpitalne w takiej sytuacji są nieubłagane i musi zawiadomić policję. Shaun jest coraz bardziej sfrustrowany i wprost domaga się, by Han przywrócił go do pracy na chirurgii, ale w tym starciu jest bez szans.

Odcinek 18.: „Trampoline”
emisja: w środę, 9 lutego 2022 roku o 21:00 w kanale Polsat Seriale

Po zwolnieniu z pracy, Shaun spędza czas w lokalnym barze, gdzie jego pytania prowokują atak ze strony współbiesiadnika. Shaun zostaje dotkliwie pobity, ale ignorując własne obrażenia, ratuje życie agresora, gdy ten nagle przewraca się i traci przytomność. Zabiera go do szpitala Świętego Bonawentury na leczenie i wskazuje trafną diagnozę, bowiem życie tego człowieka wisi na włosku. Nagle Shaun sam też traci przytomność w następstwie odniesionych ciosów i nikt nie wie o jego odkryciu. Tymczasem Morgan i Park zajmują się rezolutną staruszką, która uskarża się na bóle żołądka w następstwie operacji. Czy pacjentka zmyśla poważne objawy infekcji, bo jest samotna i woli zostać w szpitalu? Zauważając po czasie, że obecność Shauna w szpitalu motywuje jego koleżanki i kolegów do lepszej pracy, Andrews podejmuje decyzję w jego sprawie, której nikt by się po nim, takim wytrawnym polityku, nie spodziewał. Jaka przyszłość czeka doktora Shauna Murphy’ego?
 
Fiona Gubelmann w serialu „The Good Doctor”, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Fiona Gubelmann w serialu „The Good Doctor”, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu „The Good Doctor”, foto: Eike Schroter/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu „The Good Doctor”, foto: Eike Schroter/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Freddie Highmore w serialu „The Good Doctor”, foto: Jack Rowand/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Freddie Highmore w serialu „The Good Doctor”, foto: Jack Rowand/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.


„The Good Doctor” - sezon 2., emisja w środy (od 15 grudnia 2021 roku) o godz. 20:00 w kanale Polsat Seriale. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji AXN i Polsat Cafe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...