reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viaplay startuje w Stanach Zjednoczonych

dodano: 2021-12-13 10:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viaplay/satkurier.pl

Viaplay Usługa streamingowa Viaplay, należąca do skandynawskiej NENT Group, zostanie uruchomiona w Stanach Zjednoczonych dnia 15 grudnia. Zaoferuje subskrybentom filmy i seriale ze Skandynawii, w tym Viaplay Originals. Usługa będzie początkowo dostępna na urządzeniach Comcast, w tym Xfinity X1, Xfinity Flex i niedawno zapowiedzianym XClass TV. Viaplay będzie oferowany jako dodatkowa subskrypcja w cenie 4,99 dol. miesięcznie z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Wraz z amerykańskim debiutem, Viaplay będzie obecny w 10 krajach, a co najmniej 6 kolejnych ma dołączyć do końca 2023 roku.

Viaplay
Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniu premiery Viaplay będzie oferował w Stanach Zjednoczonych ponad 1100 godzin skandynawskich seriali i filmów, zarówno nowych, jak i klasycznych, z naciskiem na thrillery, dramaty i treści dla młodych dorosłych. Widzowie mogą spodziewać się co najmniej jednej premiery tygodniowo, a Viaplay zamierza wydać w 2022 roku co najmniej 60 Originals.

Najważniejsze treści w momencie premiery w USA obejmują:
  • Viaplay Originals: thrillery „Partisan” i „Wisting”; dramaty „Love Me” i „Pørni”, a także produkcje skierowane dla młodych dorosłych, takie jak „Delete Me”, „Two Sisters”, „A Class Apart” i „Threesome”.
  • skandynawskie produkcje od innych producentów: „Charter”, „Exit”, „Snow Angels”, „Thin Blue Line”, „Grow”, „A Royal Secret”, „Into the Darkness”', „Liberty”, „Journal 64”, „The Legacy” i inne.

W dniu premiery dostępna będzie również gama ekskluzywnych serii dokumentalnych. Wszystkie treści w Viaplay w USA będą opatrzone napisami w języku angielskim.

Viaplay zamierza w odpowiednim czasie uruchomić aplikację skierowaną bezpośrednio do konsumentów w Stanach Zjednoczonych, a nie tylko dla abonentów płatnej telewizji.

Dodajmy, że Viaplay zadebiutuje 1 marca 2022 roku w Holandii, w drugiej połowie 2022 roku w Wielkiej Brytanii, natomiast najpóźniej do końca 2023 roku w Kanadzie, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Cena subskrypcji Viaplay w Holandii wyniesie 13,99 euro miesięcznie. Serwis będzie dostępny za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych, takich jak VodafoneZiggo i KPN, oraz jako bezpośrednia subskrypcja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...