reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viaplay startuje w Stanach Zjednoczonych

dodano: 2021-12-13 10:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viaplay/satkurier.pl

Viaplay Usługa streamingowa Viaplay, należąca do skandynawskiej NENT Group, zostanie uruchomiona w Stanach Zjednoczonych dnia 15 grudnia. Zaoferuje subskrybentom filmy i seriale ze Skandynawii, w tym Viaplay Originals. Usługa będzie początkowo dostępna na urządzeniach Comcast, w tym Xfinity X1, Xfinity Flex i niedawno zapowiedzianym XClass TV. Viaplay będzie oferowany jako dodatkowa subskrypcja w cenie 4,99 dol. miesięcznie z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Wraz z amerykańskim debiutem, Viaplay będzie obecny w 10 krajach, a co najmniej 6 kolejnych ma dołączyć do końca 2023 roku.

Viaplay
Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniu premiery Viaplay będzie oferował w Stanach Zjednoczonych ponad 1100 godzin skandynawskich seriali i filmów, zarówno nowych, jak i klasycznych, z naciskiem na thrillery, dramaty i treści dla młodych dorosłych. Widzowie mogą spodziewać się co najmniej jednej premiery tygodniowo, a Viaplay zamierza wydać w 2022 roku co najmniej 60 Originals.

Najważniejsze treści w momencie premiery w USA obejmują:
  • Viaplay Originals: thrillery „Partisan” i „Wisting”; dramaty „Love Me” i „Pørni”, a także produkcje skierowane dla młodych dorosłych, takie jak „Delete Me”, „Two Sisters”, „A Class Apart” i „Threesome”.
  • skandynawskie produkcje od innych producentów: „Charter”, „Exit”, „Snow Angels”, „Thin Blue Line”, „Grow”, „A Royal Secret”, „Into the Darkness”', „Liberty”, „Journal 64”, „The Legacy” i inne.

W dniu premiery dostępna będzie również gama ekskluzywnych serii dokumentalnych. Wszystkie treści w Viaplay w USA będą opatrzone napisami w języku angielskim.

Viaplay zamierza w odpowiednim czasie uruchomić aplikację skierowaną bezpośrednio do konsumentów w Stanach Zjednoczonych, a nie tylko dla abonentów płatnej telewizji.

Dodajmy, że Viaplay zadebiutuje 1 marca 2022 roku w Holandii, w drugiej połowie 2022 roku w Wielkiej Brytanii, natomiast najpóźniej do końca 2023 roku w Kanadzie, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Cena subskrypcji Viaplay w Holandii wyniesie 13,99 euro miesięcznie. Serwis będzie dostępny za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych, takich jak VodafoneZiggo i KPN, oraz jako bezpośrednia subskrypcja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...