reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał Foreign Languages z Uzbekistanu

dodano: 2021-12-13 19:33
autor: RO | źródło: vestikavkaza.ru

Foreign Languages 6 grudnia br. w Uzbekistanie wystartował nowy kanał państwowy Foreign Languages, który nadaje programy uzbeckie i zagraniczne w językach obcych 24 godziny na dobę. Kanał zastąpił Oilaviy w portfolio narodowej firmy telewizyjno-radiowej O'zbekiston MTRK.

Foreign Languages
Foreign Languages


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co najmniej 3 godz. czasu antenowego Foreign Languages zostało wydzielone na naukę języka online. Zadaniem kanału jest popularyzacja języków obcych wśród dzieci i młodzieży.

Na antenie można obejrzeć filmy fabularne, naukowo-popularne i dokumentalne w językach obcych. Do projektu zaangażowano specjalistów językowych, którzy tworzą materiały edukacyjne i pomagają rozwijać współczesne umiejętności językowe nauczycieli.

Foreign Languages nadaje w uzbeckim pakiecie FTA z satelity NSS-12 (57°E) na częstotliwości 11,610 GHz, pol. H (SR: 18750, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK). Stosowana wiązka Central Asia nie obejmuje krajów Europy Środkowej, a w Polsce odbiór jest bardzo utrudniony nawet na antenach 180 cm.

Źródło: vestikavkaza.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...