reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał Foreign Languages z Uzbekistanu

dodano: 2021-12-13 19:33
autor: RO | źródło: vestikavkaza.ru

Foreign Languages 6 grudnia br. w Uzbekistanie wystartował nowy kanał państwowy Foreign Languages, który nadaje programy uzbeckie i zagraniczne w językach obcych 24 godziny na dobę. Kanał zastąpił Oilaviy w portfolio narodowej firmy telewizyjno-radiowej O'zbekiston MTRK.

Foreign Languages
Foreign Languages


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co najmniej 3 godz. czasu antenowego Foreign Languages zostało wydzielone na naukę języka online. Zadaniem kanału jest popularyzacja języków obcych wśród dzieci i młodzieży.

Na antenie można obejrzeć filmy fabularne, naukowo-popularne i dokumentalne w językach obcych. Do projektu zaangażowano specjalistów językowych, którzy tworzą materiały edukacyjne i pomagają rozwijać współczesne umiejętności językowe nauczycieli.

Foreign Languages nadaje w uzbeckim pakiecie FTA z satelity NSS-12 (57°E) na częstotliwości 11,610 GHz, pol. H (SR: 18750, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK). Stosowana wiązka Central Asia nie obejmuje krajów Europy Środkowej, a w Polsce odbiór jest bardzo utrudniony nawet na antenach 180 cm.

Źródło: vestikavkaza.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...