reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zabójcy i zbrodnie w styczniu w CBS Reality

dodano: 2021-12-14 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W styczniu 2022 roku kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „W niewoli zwierząt” (sezon 1.), „Wypuszczeni, by zabić” (sezon 1.) i „Nadmorskie zbrodnie” (sezon 3.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„W niewoli zwierząt”
emisja: w soboty i niedziele (od 22 stycznia 2022 roku) o 14:00

Program będzie emitowany premierowo w soboty i niedziele o godzinie 14:00, od 22 stycznia do 19 lutego 2022 roku (po dwa odcinki). Jak zapowiada nadawca, to intymny portret ludzi dotkniętych syndromem zbieractwa zwierząt oraz wyzwań związanych z konfrontacją z tym rzadkim zaburzeniem. Program stara się zajrzeć do umysłów i serc osób dotkniętych tym problemem, członków ich rodzin oraz przyjaciół, którzy chcą zapobiec dalszemu wymykaniu się ich bliskich spod kontroli. W serii widzowie odkryją trudne warunki oraz wyzwania, jakie stoją przed osobami, które próbują opiekować się wieloma zwierzętami domowymi naraz. W programie widzowie zobaczą jak weterynarze, eksperci zajmujący się dobrostanem zwierząt oraz psychologowie, przy wsparciu rodziny i przyjaciół, przeprowadzają niezbędne interwencje oraz proponują bezpieczne rozwiązania i plan wyjścia z toksycznej sytuacji. Eksperci starają się dojść do sedna problemu, który zwykle leży w głębokiej i kompulsywnej potrzebie miłości, dawania opieki i obawy przed stratą. W większości przypadków problem gromadzenia zwierząt nie był poruszany, dopóki nie nosił znamion przestępstwa, aż do teraz.

„Wypuszczeni, by zabić”
emisja: w niedziele (od 23 stycznia 2022 roku) o 22:00

Program będzie emitowany premierowo w niedziele, od 23 stycznia do 27 marca 2022 roku, o godzinie 22:00. Jedno na pięć morderstw w Wielkiej Brytanii jest popełniane przez byłego więźnia. Program kryminalny ujawnia, jak doszło do tego, że po wyjściu z więzienia niektórzy przestępcy ponownie dokonali zabójstw - czasami nawet w ciągu kilku dni od opuszczenia murów zakładu karnego. Dlaczego znów zabili i czy można było temu zapobiec? „Wypuszczeni, by zabić” to dziesięcioodcinkowa seria, której gospodarzem jest dziennikarz śledczy Donal MacIntyre. Każdy z odcinków opowiada historię jednej sprawy, a prowadzący przygląda się przestępcom i ich zbrodniom. Widzowie będą mogli wysłuchać rozmów zarówno ze świadkami zdarzeń, jak i z ekspertami. W kluczowym momencie dla ponownie rozpatrywanej sprawy, Donal MacIntyre i panel ekspertów, w tym psychiatra sądowy, były funkcjonariusz służby więziennej i emerytowany kurator sądowy, sprawdzą, czy istniały jakiekolwiek znaki ostrzegawcze dotyczące potencjalnego zagrożenia ze strony byłego więźnia i spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy można było ocalić ludzkie życie?”.

„Nadmorskie zbrodnie” 3
emisja: od poniedziałku do piątku (od 31 stycznia 2022 roku) o 22:00

Program będzie emitowany premierowo od poniedziałku do piątku o o godzinie 22:00, od 31 stycznia do 11 lutego 2022 roku. Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia. W trzecim sezonie widzowie wyruszą w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca pełne śmiechu, spacerów po promenadzie, kolorowych lunaparków i waty cukrowej. Jednak gdy karuzele przestają się obracać, a na deptakach gasną ostatnie światła, z ciemności wyłania się świat chaosu i zbrodni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...