reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Novelas+ HD i TeenNick HD w ofercie sieci Netia

dodano: 2021-12-14 12:09
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TeenNick Oferta telewizyjna Netii (Grupa Polsat Plus) poszerzyła się o 2 kanały - serialowy Novelas+ HD (na pozycji numer 137) od Canal+ oraz młodzieżowy TeenNick HD (117) od ViacomCBS. Do soboty, 15 stycznia 2022 roku będą one dostępne dla wszystkich klientów w oknie otwartym. Łącznie Netia ma w swojej ofercie telewizyjnej 223 kanały (wliczając 4 serwisy PPV), w tym 153 w jakości HD.

Novelas TV
Novelas+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Novelas+ HD (na pozycji numer 137) to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający 24 godziny 7 dni w tygodniu. Novelas+ HD to stacja z portfolio grupy Canal+. Kanał rozpoczął nadawanie w 2020 roku (więcej tutaj). Kanał ten w sieci Netia dołączył do pakietu L oraz pakietu Kino w ofercie TV Elastyczna.

Z kolei kanał TeenNick HD (na pozycji numer 117) należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do nastolatków (10-16 lat). Na ofertę kanału składają się seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona. TeenNick HD to stacja z portfolio grupy ViacomCBS. Kanał rozpoczął nadawanie w Polsce w środę, 1 września br. (więcej tutaj) TeenNick HD w sieci Netia wszedł na stałe w skład pakietu L aktualnej oferty oraz pakietu Dla Dzieci, natomiast w ofercie TV Elastyczna kanał ten wzbogacił pakiet Starsze Dzieci.

Do soboty, 15 stycznia 2022 roku z ofertą programową nowych kanałów - bez dodatkowych opłat, w ramach tak zwanego okna otwartego - będą się mogli zapoznać wszyscy abonenci usług TV Netii (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Netia powiększyła się o takie stacje jak Canal+ Domo HD, Canal+ Kuchnia HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD (więcej tutaj), E! Entertainment HD i Romance TV HD (więcej tutaj). Okresowo abonenci mieli dostęp do kanałów Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD, Eurosport 6 HD, Eurosport 7 HD, Eurosport 8 HD, Eurosport 9 HD i Eurosport 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...